Telefonumda AMOLED yanığı var mı?

Hic yuksek parlaklikta kullanmamistim aslinda. Acaba psikolojik mi?

Var gibi ya ama zor belli oluyor. Sizce ne yapmaliyim?
Hocam dediğim gibi. İzi götürmek için uygulamalar var. Onları kullanıp geçmesini bekleyin. Geçmezse gönderin. Geçerse de ekran koruyucu kullanmaya başlayın. AMOLED ekranlar için genel bir sorundu yanılmıyorsam.

Hocam dediğim gibi. İzi götürmek için uygulamalar var. Onları kullanıp geçmesini bekleyin. Geçmezse gönderin. Geçerse de ekran koruyucu kullanmaya başlayın. AMOLED ekranlar için genel bir sorundu yanılmıyorsam.
Sizin dediginiz uygulamalar ghost screen icin vecerli. Bu gececek olsa geverdi diye dusunuyorum. @Umut Nas hocam sizde boyle bir sorun var mi? Veya olsa napardiniz?

Sizin dediginiz uygulamalar ghost screen icin vecerli. Bu gececek olsa geverdi diye dusunuyorum. @Umut Nas hocam sizde boyle bir sorun var mi? Veya olsa napardiniz?
Ben de zaten önceki mesajda bunu belirtmiştim hocam. Hayalet ekran değilse göndermek daha iyi bir seçim. Ayrıca günlerce geçmeyen ghost screen sorunları da var.

@Umut Nas hocam sizde boyle bir sorun var mi? Veya olsa ne yapardınız?

Hocam vaktinde bende super AMOLED diye adlandırılan paneli kullandım. Yaklaşık 3 yıldır falan. Hiç başıma gelmedi açıkçası. Sonradan biraz biraz belli etmeye başladı. İş ciddiye bindiği zaman garantiye göndermek iyi olur.

Yani suan gondermeme gerek yok diyorsunuz? Bende oyle dusunuyorum zaten 530 gun var.
Hocam vaktinde bende super AMOLED diye adlandırılan paneli kullandım. Yaklaşık 3 yıldır falan. Hiç başıma gelmedi açıkçası. Sonradan biraz biraz belli etmeye başladı. İş ciddiye bindiği zaman garantiye göndermek iyi olur

Yeni konular

Geri
Yukarı