Telefonumda neleri yedeklemeliyim?

2FA uygulamanı yedeklemeyi sakın unutma. Google Authenticator falan... Ben telefonu resetlerken unutmuştum çok sıkıntı çektim sonra.

Telefonunda yedekleme açık ise otomatik çoğu şeyi yedekler zaten kişiler, notlar, mesajlar (Whatsapp ayarlarından açmadıysan yedeklemeyebilir), fotoğraflar (Google Fotoğraflar kullanıyorsanız yedeklemek için iyi bir yol) vb.
2FA almayı unutma Google Auth'u.
Evet bunu unutmayın önemli.

Son düzenleme:
Ben de bari herkesin söylediği şeylerden farklı bir şey söyleyeyim. Giriş yaptığın uygulamaların şifrelerini bir kenara yaz. Çünkü uzun süredir girmediğin şifreyi unutmuş olabilirsin. Bir de ekranının ekran görüntüsünü al ki kullandığın tüm uygulamaları hatırlayabilesin.

Ben de bari herkesin söylediği şeylerden farklı bir şey söyleyeyim. Giriş yaptığın uygulamaların şifrelerini bir kenara yaz. Çünkü uzun süredir girmediğin şifreyi unutmuş olabilirsin. Bir de ekranının ekran görüntüsünü al ki kullandığın tüm uygulamaları hatırlayabilesin.

Çok gereksiz uygulama var. Gerekli uygulamaları not aldım. Mail hesaplarımın hepsi bilgisayarımda kayıtlı. Diğer üyelik gerektiren uygulamarın şifreleri de aklımda. En kötü sıfırlarım. Unuttuğum bir şey yok sanırım. Haydi bakalım sıfırlama başlasın. Öneriler için teşekkürler herkese
:)

Yeni konular

Geri
Yukarı