Telefonumun bellek kullanımı %50'nin altına düşmüyor

Terreshie

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSi RTX 3080 SUPRIM X 10GB / Ryzen 7 5800X / MSi B450 Gaming Plus Max / 32GB 3200MHz RAM / 1440x2560 165Hz
Meslek
Öğrenci
Selam, Xiaomi Redmi Note 7 kullanıyorum ve telefonda hiçbir şey açık olmasa da bellek kullanımım hep%61-72 civarlarında ve kadar virüs taraması yaparsam yapayım virüs bulamıyorum. Sizce virüs müdür ya da benim haberim olmadan arkada aktif şekilde çalışan uygulamamı vardır. Ve varsa nasıl kapatabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal.
Bende 8 GB var, şu an hiçbir uygulama açık olmasa bile 4, 3GB RAM kullanılıyor.

Selam, Xiaomi Redmi Note 7 kullanıyorum ve telefonda hiçbir şey açık olmasa da bellek kullanımım hep%61-72 civarlarında ve kadar virüs taraması yaparsam yapayım virüs bulamıyorum. Sizce virüs müdür ya da benim haberim olmadan arkada aktif şekilde çalışan uygulamamı vardır. Ve varsa nasıl kapatabilirim?

MIUI sorunu olabilir, eski bir telefon olduğu için, belki Custom ROM ile daha iyi bir bellek yönetimi ve performans alabilirsin.

MIUI sorunu olabilir, eski bir telefon olduğu için, belki Custom ROM ile daha iyi bir bellek yönetimi ve performans alabilirsin.
Telefon çok nadiren de olsa%30-%20 kullanıma düşüyor ama 10dk falan sürüyor sonra gene%70'e çıkıyor ve bellek temizlemesi yaptığımda 700-1.2gb alıyor, daha 1-2sn geçmeden gene%60-%70 oluyor temizleme gene aynı sonucu veriyor, aklımdan başlangıç uygulaması izinlerini kaldırsam uygulamaların çözüm olurmu diye düşündüm, sizin fikirleriniz neler ?

Yeni konular

Geri
Yukarı