Telefonumun desenini unuttum

Kayzear

Centipat
Daha fazla  
Merhaba nasıl oldu bilmiyorum ama 2 gün önce hatırlarken bugün tamamen unuttum parmak izi ile açıyordum ancak 72 saatte bir desen istiyormuş. Şu anda telefonumu hiçbir şekilde açamıyorum ve kapatamıyorum da kapatırken de desen istiyor. İçindeki fotoğraflar falan çok değerliydi telefoncuda falan sıfırlamadan açtırabilir miyim? Eğer sıfırlamadan açmak mümkün değilse nasıl sıfırlayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba nasıl oldu bilmiyorum ama 2 gün önce hatırlarken bugün tamamen unuttum parmak izi ile açıyordum ancak 72 saatte bir desen istiyormuş. Şu anda telefonumu hiçbir şekilde açamıyorum ve kapatamıyorum da kapatırken de desen istiyor. İçindeki fotoğraflar falan çok değerliydi telefoncuda falan sıfırlamadan açtırabilir miyim? Eğer sıfırlamadan açmak mümkün değilse nasıl sıfırlayabilirim?
Hard reset atın kurulum ekranındayken şifre isterse FTP bypass yapın nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız youtubede birçok video var izleyerek yapabilirsiniz

Tamam da arkadaş telefonu nası kapatırım diye sormamış. Kilidi nasıl açarım diye sormuş.
Kilidi telefon açık vaziyetteyken açmanın bir yolu yok. Telefonu kapatıp loaderdan wipe reset atacak veya xda developers forumunda telefonun kilidiyle ilgili herhangi bir flash bulabilirse onla da çözmeye çalışabilir.

Bolca yanlış deneme yap şifremi unuttum seçeneği gelecek. O seçeneğe tıkla. Gelen sayfada o telefona girdiğin e postanı ve şifresini girince telefon açılacaktır. Saygılar.

Bolca yanlış deneme yap şifremi unuttum seçeneği gelecek. O seçeneğe tıkla. Gelen sayfada o telefona girdiğin e postanı ve şifresini girince telefon açılacaktır. Saygılar.

Senin o yöntem Android 4 de kaldı. Bizzat kendi Android 13 Samsung telefonumda test ettim. Seçenek sunmadı.

Bruteforce attack deneyebilirsin. Elbet çok uzun sürecektir ama sonunda bulacaktır şifreyi. (bruteforce'un desen hali var mı bilmiyorum bir araştırabilirsiniz.)

Yeni konular

Geri
Yukarı