Telefonumun şifresini unuttum

KeremVR

Hectopat
Öncelikle merhaba bugün Samsung J4+ telefonumun şifresini unuttum yeni koyduğum bir şifreydi ve şu an telefonu hiçbir şekilde açamıyorum hatta kapatamıyorum bile onun içinde şifre istiyor.
Google cihazımı bula girdiğimde bu ekranla karşılaştım buradan hiçbir şey yapamıyorum.
Yapabiliceğim bir şey var mı yoksa telefonun içindekileri silmem mi gerekecek yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    106 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonu mecbur sıfırlamanız gerekiyor. Eğer telefonun OEM kilidi açık ise, TWRP yükleyip şifreni kaldırabilirsin ama büyük ihtimal açık değildir. Ayrıca telefonu kapatmak istiyorsan ses kısma tuşu ve güç tuşuna basılı tut olmazsa aynı işlemi ses açma tuşu ile dene.

Öncelikle merhaba bugün Samsung J4+ telefonumun şifresini unuttum yeni koyduğum bir şifreydi ve şu an telefonu hiçbir şekilde açamıyorum hatta kapatamıyorum bile onun içinde şifre istiyor.
Google cihazımı bula girdiğimde bu ekranla karşılaştım buradan hiçbir şey yapamıyorum.
Yapabiliceğim bir şey var mı yoksa telefonun içindekileri silmem mi gerekecek yardımcı olursanız sevinirim.
Bu video ile net çözüm. Ancak içerisindeki verilere elveda demen lazım. Ne varsa silinecektir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı