Telefonumun şarj soketine tükürük kaçtı

Telefonu alalım birkaç gün oldu. Yanlış bir şey de yapmak istemiyorum. Açarken falan yanlış bir şey yapabileceğimden dolayı açabilmem zor maalesef.
Alalı birkaç gün olduysa affedersiniz ama neden böyle bir "kerizlik" yaptınız? Şarj soketine toz kaçması gayet normal bir şey. 2 ayda 1 temizleyin yeter. Battı mı orası size?

Ben daha hiçbir insanın şarj soketine tükürdüğünü duymadım da görmedim de, Allah göstermesin. Keşke teknik destek alsaydınız. Telefoncular bunları profesyonelce temizleyebiliyor.
Tükürmek için yapmadım zaten. Sokete üflerken birden fazla üfleyince bu durumu yaşadım.

Alalı birkaç gün olduysa affedersiniz ama neden böyle bir "kerizlik" yaptınız? Şarj soketine toz kaçması gayet normal bir şey. 2 ayda 1 temizleyin yeter. Battı mı orası size?
Pardon? Bu kadar boş yere sinirlenmenizin sebebi nedir? Saçma sapan konuşuyorsunuz. Zorunuza gittiyse cevap vermezsiniz, olur biter. Kendi telefonum olmasına rağmen ben sizin kadar sinir yapmıyorum.

Pardon? Bu kadar boş yere sinirlenmenizin sebebi nedir? Saçma sapan konuşuyorsunuz. Zorunuza gittiyse cevap veremezsiniz, olur biter. Kendi telefonum olmasına rağmen ben sizin kadar sinir yapmıyorum.
Burada kimse kimseye sinirlenmiyor, haddim de değil zaten. Ama neden 2 günlük telefona bunu yaptınız onu çözemedim. Çok temizlik ve toz takıntınız varsa şarj soketini kapatan kılıf almanızı öneririm. Soketi zaten genelde 2 ayda 1 temizletmeniz lazım. Çok temizlemek de aşındırabilir.

Napacak birader vakumlama niyetine kullanacak belki bir umut.
Anladım, ben dalgasına yazdınız sandım :D.

Burada kimse kimseye sinirlenmiyor, haddim de değil zaten. Ama neden 2 günlük telefona bunu yaptınız onu çözemedim. Çok temizlik ve toz takıntınız varsa şarj soketini kapatan kılıf almanızı öneririm. Soketi zaten genelde 2 ayda 1 temizletmeniz lazım. Çok temizlemek de aşındırabilir.
O şekilde bir kılıfım var ama içim rahat etmedi ve bu yolu denedim.

Pardon? Bu kadar boş yere sinirlenmenizin sebebi nedir? Saçma sapan konuşuyorsunuz. Zorunuza gittiyse cevap vermezsiniz, olur biter. Kendi telefonum olmasına rağmen ben sizin kadar sinir yapmıyorum.
Şarj soketine üflemek nedir? Üflemeyle onun çıkabileceğini nasıl düşündünüz acaba? Böyle eşi benzeri görülmemiş bir konu açıp bir de millete kızmaya hakkınız yok bence :D

Geri
Yukarı