Telefonun arka kapağındaki kılıf izi nasıl temizlenir?

The.Kıvırcık

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ck Enerji / Kesinti ve İş Gücü Operatörü
Böyle toz gibi izler var ama ne yaptıysam çıkaramıyorum. Öneriniz var mı? Aldıgımdan beri kap ile kullanıyorum ve böyle oldu.

Dosya Ekleri

• d7575a60-191b-4617-bfc7-a30dbb357c95.jpg
    d7575a60-191b-4617-bfc7-a30dbb357c95.jpg
    100,7 KB · Görüntüleme: 688
Domestosun alkollü yüzey temizleyicisi var ben onunla temizlemiştim tertemiz oldu. Ne kullanırsan kullan ama kameraya ve kapağın çizilmemesine dikkat et.

Dikkat etmekte fayda var internetten arka kapağın hangi malzemeden yapıldığına bakın
Aksi taktirde arka kapağı eritebilirsiniz.

Benim telefonumun arkasının yapısı aynı sizin telefondaki gibi bende de öyle lekeler var aslında leke demek doğru olur mu bilmiyorum çünkü bildiginiz çizik. Her türlü şeyi denedim bir türlü çıkmadı. Tek çözüm servise gönderip arka kapak değişimi istemek bana kalırsa. Arka kapağın yapısından kaynaklı çok leke ve parmak izi gösteriyor hem de çizik.
Telefonu kilifsiz kullandıysanız tirnaklarinizdan kaynaklı olmuş olabilir ya da kılıfın içine giren tozlar yapmıştır muhtemelen.

Benim telefonumun arkasının yapısı aynı sizin telefondaki gibi bende de öyle lekeler var aslında leke demek doğru olur mu bilmiyorum çünkü bildiginiz çizik. Her türlü şeyi denedim bir türlü çıkmadı. Tek çözüm servise gönderip arka kapak değişimi istemek bana kalırsa. Arka kapağın yapısından kaynaklı çok leke ve parmak izi gösteriyor hem de çizik.
Telefonu kilifsiz kullandıysanız tirnaklarinizdan kaynaklı olmuş olabilir ya da kılıfın içine giren tozlar yapmıştır muhtemelen.

Evet kılıfla kullandım hep ama toz gibi cızık gıbı degil ya lekeli bence.

Geri
Yukarı