Telefonun bataryası kapasite bakımından yeni bir ürün ile yükseltilebilir mi?

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
Lenovo K5 Plus kullanıyorum. 2.750 mAh kapasitesi var. Ben 5.000 mAh batarya takmak istersem uygun bir batarya bulabilir miyim?

Eğer yok ise telefonu alalı yıllar olduğu için şarj, sosyal medyada gezmek ile 1,5 saatte tükeniyor. Yeni ve kullanılmamış bir 2.750 mAh batarya ile tahminen kaç saate çıkar?

Lenovo K5 Plus kullanıyorum. 2.750 mAh kapasitesi var. Ben 5.000 mAh batarya takmak istersem uygun bir batarya bulabilir miyim?

Zamanında S4 için Aliexpress'ten 7500 mAh batarya almıştım telefonu tuğla gibi yapmıştı kendi arka kapağıyla geliyordu, batarya süresi beklediğim kadar artmadı hatta bazen boşa mı aldım diye sorguladım. Önermiyorum bulursan bile.

Zamanında S4 için AliExpress'ten 7500 mAh batarya almıştım telefonu tuğla gibi yapmıştı kendi arka kapağıyla geliyordu, batarya süresi beklediğim kadar artmadı hatta bazen boşa mı aldım diye sorguladım. Önermiyorum bulursan bile.
Tuğla derken brick olayından bahsetmiyorsun, değil mi?

Belki ikinci eldir. Buna dikkat ettin mi?

Zamanında o telefonu bende kullanıyordum, dediğin gibi 1.5-2 saat sürüyordu pilin bitmesi.
Bende batarya değişmek istemiştim. İlk başta Deji batarya aradım fakat bulamadım. K5 Note bataryasına baktım soket girişi farklıydı. Bende normal bataryasını satın aldım. Ama adamlar bozuk batarya göndermişti. Telefon sürekli aç kapa yapıyordu.

Geri
Yukarı