Telefonun Ekranı Kırıldı

İNTEL'ci DEDE

Hectopat
Yer
Antartika
Arkadaşlar telefonumun ekranın camı kırıldı görüntü ve dokunmada sıkıntı yok ekranın en üst tarafındaki cam değişir mi yoksa ekran tamamen mi değişir?

(Köşesi bir yere geldi)

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihaz Samsung Galaxy J4
YouTube'den baktımda sadece camını değiştirenler var.
15933660602058220055901741794929.jpg

@Shalashaskaa861 @Graiden
@kharis @Cruslan

Son düzenleme:
Ekran değil sadece dokunmatiğin bulunduğu cam kırıldıysa ve düzgün bir firma bulunursa değişimi mümkün olabilir. Fakat bazı yerler sökme sırasında ekranında kırılma riskini göze alamayıp kırılırsa karışmam şeklinde hizmet sunar. Bu hizmet şekli ile nasıl olsa onayı aldık kıralımda ekranı da değiştirelim demelerine hiç bir şey engel olamaz.

Ekran değil sadece dokunmatiğin bulunduğu cam kırıldıysa ve düzgün bir firma bulunursa değişimi mümkün olabilir. Fakat bazı yerler sökme sırasında ekranında kırılma riskini göze alamayıp kırılırsa karışmam şeklinde hizmet sunar. Bu hizmet şekli ile nasıl olsa onayı aldık kıralımda ekranı da değiştirelim demelerine hiçbir şey engel olamaz.

Ben değiştirebilir miyim.
Ekran değil sadece dokunmatiğin bulunduğu cam kırıldıysa ve düzgün bir firma bulunursa değişimi mümkün olabilir. Fakat bazı yerler sökme sırasında ekranında kırılma riskini göze alamayıp kırılırsa karışmam şeklinde hizmet sunar. Bu hizmet şekli ile nasıl olsa onayı aldık kıralımda ekranı da değiştirelim demelerine hiçbir şey engel olamaz.

Kenardan ısıtıp jilet ile kaldırınca iç ekran gelir mi?

Ben, İzmir Çankaya' da eski telefonumun dokunmatik camını, orjinal olmayan bir tanesini bulup değiştirdim. Çankaya esnafına sorarsanız sattıkları herşey orjinal olduğundan bunun ayrımını yapmak size düşüyor. Fakat değişim sonrası hem orjinal olmayışından renk kaybı, hemde tam olarak yapışmadığından sağlamlık açısından sorun yaşadım. Sonunda da zaten telefon o veya bu şekilde ebediyete doğru intikal etti.
Düzgün bir firmadan fiyat alın duruma göre ne yapacağınıza karar verirsiniz. Fakat kırılmaz camlardan alıp üzerine yapıştırın bu şekilde kullanın derim. Taktığınız bu cam bir süre daha dağılmasına engel olacaktır diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı