Telefonun her tarafına listening döküldü

qweqweee

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Bugün banyo yaparken yanımda telefonu da götürdüm şarkı dinlemek için. Banyoda taşın oraya koydum. Bornozu da attım, listening vardı. Onunda kapağı hafiften açıkmış, her tarafa döküldü.

Maalesef orada benimde Lumia 630 vardı. İlk başka sadece ekranı sandım ama şimdi arka kapağını bir açtım ki içinde de var. İçini kuru mendille temizledim. Telefon çalışıyor ama bir şey olur diye sizlere sormak istedim. Birde telefonu kurulayım mı ?

Listerine işi bitirir bitmiştir senin telefon :) Çünkü Listerine hem alkollü, hem de saf su değil.

Telefonda hiç bir sıkıntı yok şuanda inşallah bir şey olmazda.
1 hafta içerisinde bir şey olmazsa, daha da olmaz. Su olsa pirince yatır diyeceğim ama iyice temizle kuru mendille, mikrofiber havluyla falan. Allah yanında olsun, geçmiş olsun :)

Eyvallah kardeş, zaten kapak ve batarya tarafına gelmiş. Oraları da hemen kuruladım, artık zamana bırakacağız. :)

Bu telefonu babam alsa o kadar koymazdı ama ben bu telefonu almak için inşaat'da çalıştım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı