Telefonun her tarafına listening döküldü

Eyvallah kardeş, zaten kapak ve batarya tarafına gelmiş. Oraları da hemen kuruladım, artık zamana bırakacağız. :)

Bu telefonu babam alsa o kadar koymazdı ama ben bu telefonu almak için inşaat'da çalıştım.
Bende telefonumu çalışarak aldım ama bırak banyoya götürmeyi masanın üzerine bile yavaşca bırakıyorum. Benim malım biraz kıymetidir ya da ben çok cimriyim.

Ben hiç bir şeyi kendimden üstün tutmam. Telefon kırılırsa da kırılsın, bana bir şey olmasın. Benim tek anlatmak istediğim, ben İzmir'de oturuyorum. Eniştemle beraber Akhisar'da toplam 6 kişi bir evde kaldık ve ben sadece eniştemi tanıyorum. İnşaat Allah çalışanlara kolaylık versin çok zor. Orada ki emeğime acırım yoksa kırılmış veya bozulmuş umurumda değil. :)

Ben hiç bir şeyi kendimden üstün tutmam. Telefon kırılırsa da kırılsın, bana bir şey olmasın. Benim tek anlatmak istediğim, ben İzmir'de oturuyorum. Eniştemle beraber Akhisar'da toplam 6 kişi bir evde kaldık ve ben sadece eniştemi tanıyorum. İnşaat Allah çalışanlara kolaylık versin çok zor. Orada ki emeğime acırım yoksa kırılmış veya bozulmuş umurumda değil. :)
Gerçekten zor ben konfeksiyonda çalışmıştım. Bana 1.5 ay bana yetti zor ama inşaat daha zor çünkü güneşin altında saatlerce çalışıyorsun bir de aldığın para emeğinin karşılığı değil zor kardeşim zor Allah kolaylık versin.

Küçük yaşta başlamak lazım çalışmaya, sonra evde yatarsın. Ben ilk sanayide başladım, şimdi ne iş olsa yapıyorum. Konfeksiyonda zor git, gel adamı yoruyorlar.

Küçük yaşta başlamak lazım çalışmaya, sonra evde yatarsın. Ben ilk sanayide başladım, şimdi ne iş olsa yapıyorum. Konfeksiyonda zor git, gel adamı yoruyorlar.
Evet küçük yaşta başlamak gerekiyor. Çünkü bende küçük çocuk makinada oturuyordu ben ortadacıydım. Senden küçük çocuğa hizmet edince insanın zoruna gidiyor .

Evet küçük yaşta başlamak gerekiyor. Çünkü bende küçük çocuk makinada oturuyordu ben ortadacıydım. Senden küçük çocuğa hizmet edince insanın zoruna gidiyor .

Gitmez mi ? Küçücük çocuk masa başında sen orada çıraklık yapıyorsun. :) Ben inşaata gittim, 2 gün sonra usta oldum. Çünkü önceden orada ki işlerin hepsini yapmıştım ve çok iyi biliyordum. İşimde izalasyondu. Bütün gün çatıdaydık, amele yanığı olmuştum. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı