Telefonun interneti nasıl kablolu olarak bilgisayara bağlanır?

MERMİLERRRRR

Centipat
Daha fazla  
Telefon internetini kablolu bir şekilde bilgisayara bağladım ilk 1 gün falan mükemmeldi fakat sonrasında Valorant oynarken ping çıkmaya başladı. Anlamsız bir şekilde bilgisayardan ağ bağdaştırıcılarını sıfırladığımda sorun kısa süreli çözülüyor, fakat sonra eski haline geri dönüyor sebebini bilen yardımcı olabilecek birisi var mı? Anladığım kadarıyla PC de bir özellik internetin hızını düşürüyor çok emin olamadım ama telefonu tanıdıktan sonra hız düşüyor gibi geldi bir güvenlik ayarı düşürüyor diyeceğim fakat Defender da kapalı ağ bağdaştırıcılarında falan mı bir ayar var bilemiyorum

Son düzenleme:
Telefon internetini kablolu bir şekilde bilgisayara bağladım ilk 1 gün falan mükemmeldi fakat sonrasında Valorant oynarken ping çıkmaya başladı. Anlamsız bir şekilde bilgisayardan ağ bağdaştırıcılarını sıfırladığımda sorun kısa süreli çözülüyor, fakat sonra eski haline geri dönüyor sebebini bilen yardımcı olabilecek birisi var mı?

Kablo değiştirmeyi denediniz mi?

Pdanet programını kullanabilirsin, bunu vodafonun sınırsız paketindeki 15gb paylaşılabilir internetin sınırlamasını aşmak için kullanıyordum.
Telefona ve PC ye programı kurmalısın.
Bilgisayarını programı ve kendi internet sürücülerini yükleyecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı