Telefon interneti bilgisayara nasıl bağlanır?

Burak 1100

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben telefonumun internetini bilgisayarıma bağlamaya çalışıyorum. Ne yaptıysam beceremedim. Kablolu yapmaya çalıştım şarj kablosuyla internet 20GB oldugu halde internet yok diyor. Kablosuz mobil erişim noktasıyla yapmaya calistigimda da internet kullanilamiyor hatası veriyor. Yardımcı olur musunuz? Kablo falan mı ekstradan almam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar ben telefonumun internetini bilgisayarıma bağlamaya çalışıyorum. Ne yaptıysam beceremedim. Kablolu yapmaya çalıştım şarj kablosuyla internet 20GB oldugu halde internet yok diyor. Kablosuz mobil erişim noktasıyla yapmaya calistigimda da internet kullanilamiyor hatası veriyor. Yardımcı olur musunuz? Kablo falan mı ekstradan almam gerekiyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Mobil erişimi açtıktan sonra "USB bağlantısı"nı açman gerek, yoksa USB ile internet sağlayamazsın.

USB kablosu ile telefonu bilgisayara bağlayın. İnternet paylaşımınızı açıp, ayarlarından USB ile aktar seçeneğini seçerseniz bilgisayar internete bağlanacaktır. Telefon modellerine göre ayarların yerleri değişebileceği için kesin bir yönlendirme yapamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı