Telefonun pil sağlığını ölçen uygulama var mı?

Kesin ve doğru bir şekilde telefonun bataryasının sağlığını ölçen bir uygulama var mı?
Android için.
Hocam yanlış bilmiyorsam Android böyle bir şey yapmanıza izin vermiyor. O yüzden sanırım tahmin yürüten birkaç tane program var. Ama çok sağlıklı bir şekilde söyleyemeyecektir çünkü sadece uygulamanın yüklü olduğu zamanlarda bataryanın ne kadar hızlı gittiğinden tahmin ediyor. AccuBattery iyi ölçüyormuş sanırım.

3-4 kere telefonun pilini değiştirdim. Her seferinde 100 TL istedi dolandırıcı TC telefoncuları.
Her yıl bitiyor pil. Yeni bir telefon parası çıkacak bu gidişle.

Accubattery indirip batarya sağlığı kısmından öğrenebilirsiniz.
3-4 kere telefonun pilini değiştirdim. Her seferinde 100 TL istedi dolandırıcı T.C. telefoncuları.

Telefonun marka modeli nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
3-4 kere telefonun pilini değiştirdim. Her seferinde 100 TL istedi dolandırıcı TC telefoncuları.
Babamda da 5580 var. Bir ara onun icin de pil aramistik. Orjinal bulamadik. Yakinda servis olmayinca da kaldi oyle. Siz orjinal almadiniz mi? Yalniz yilda 1 cok erken.

@asliara TC telefoncuları orijinal takıyorlar mı ki? Hiç zannetmiyorum orijinal olacağını.
Gerçi orijinal de taksa bir şey fark etmez bence, telefonla birlikte gelen batarya da orijinaldi sonuçta. Bozuldu ama, çok dandik bir telefon. Asphalt gibi oyunları da açmıyordu yıllar önce zaten.

Amazon'un uygulamasını bile indiremiyorum, sürümü yetmiyor. :D

Geri
Yukarı