Telefonun yere düşmesi zararlı mıdır?

Düştükten sonra taksan ne yazar?

Evet sanırım öyle olsa gerek bundan aylar önce benimki çalınmıştı ve şahsın kendisinden geri alırken telefon betona seyrek bir şekilde yakından düşmüştü ama o kadar test yapmama rağmen hiçbir şey çıkmamıştı zaten o olaydan sonra telefonun her yerinin kapattırmıştım.

Bende henüz bu soruya cevap bulamadım ve halen içim rahat değil o kadar şey yaptım her şey temiz görünse de illaki bir yerlerde %1 dahi olsa damage vardır.
Düşürmeden tak işte? Neyi anlamıyorsunuz ? veya önceden düşürdün isen düşürmeyecektin ayrıca sana yazmadım ? üstüne alınma.

Düşürmeden tak işte? Neyi anlamıyorsunuz? Veya önceden düşürdün isen düşürmeyecektin ayrıca sana yazmadım? Üstüne alınma.

Ben böyle bir şey kastedmedim ama sen bilirsin.

Sorunun saçmalığına bak ya. Zararlı değil kardeşim. Boşuna malzeme kalitesini arttırıyorlar. Bol bol düşür telefonunu. Pil sağlığı için iyi diye duydum.

Ciddi misin?

Bende zaten fikir alışverişinde bulunmak için öyle bir şey yazmıştım ama sanırım yanlış bir tabir oldu kusura bakma.

O zaman sana da söyleyeyim önerdiğim marka sağlam marka. Telefonu bütün düşürmelere karşı koruyor. Yılardır kullanıyorum bir kere bile telefonumu düşürdüğüm diye bozulmadı. Bozulmayı bırak parça bile kopmadı. Güzel markadır verdiğin fiyata değecek bir marka.

O zaman sana da söyleyeyim önerdiğim marka sağlam marka. Telefonu bütün düşürmelere karşı koruyor. Yılardır kullanıyorum bir kere bile telefonumu düşürdüğüm diye bozulmadı. Bozulmayı bırak parça bile kopmadı. Güzel markadır verdiğin fiyata değecek bir marka.

Cidden mi o halde bundan sonra telefon falan satın aldığım zaman veya telefonu değiştirdiğim zaman bu dediğinden alacağım önerin için çok teşekkür ederim :)

Cidden mi o halde bundan sonra telefon falan satın aldığım zaman veya telefonu değiştirdiğim zaman bu dediğinden alacağım önerin için çok teşekkür ederim :)

Önemli değil zaten telefon alırken en önemlisi kılıf bana göre. Ve pahalıda olsa iyi marka almak çünkü çok dikkatli olsan bile bir an dalgınlığına gelip düşe biliyor.

Önemli değil zaten telefon alırken en önemlisi kılıf bana göre. Ve pahalıda olsa iyi marka almak çünkü çok dikkatli olsan bile bir an dalgınlığına gelip düşe biliyor.

Evet her şey okey de şahsen benimkisi bir iere düştü benim demek istediğim bir şey olmadı diye bir şey belli olmuyor her şey düzgün çalışıyor diye bu telefonun hiçbir şekilde hasar almadığı anlamına gelir mi? Yoksa illaki ufakta olsa bozduğu bir tarafları var mıdır? İnanır mısın her türlü testi yapmama rağmen halen içim rahat değil 😅

Evet her şey okey de şahsen benimkisi bir iere düştü benim demek istediğim bir şey olmadı diye bir şey belli olmuyor her şey düzgün çalışıyor diye bu telefonun hiçbir şekilde hasar almadığı anlamına gelir mi? Yoksa illaki ufakta olsa bozduğu bir tarafları var mıdır? İnanır mısın her türlü testi yapmama rağmen halen içim rahat değil 😅
Düşürdüğün zaman bir hasar yoksa sonradan hasar çıkması çok düşük ihtimal. Ben görmedim düşürüp bozulmayıp sonrasında bozulan bir telefon.

Evet zararlıdır, o yüzden bir ekran koruyucusu ve bir kılıf her zaman sizi masraftan kurtaracaktır.
Fakat, 40-50 TL civarındaki kılıf ve ekran koruyucularını almanızı tavsiye etmem. Ekran koruyucusu için 60-70 civarında kaliteli markalar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı