Telefonunuzu en uzun kaç yıl kullandınız?

Bizim cihaz çok kasmaya başladı. Bizde Custom ROM yapmayı düşünuyoruz.
Hangi model? Annemde J500FN var. Annemde bu rom kurulu:

Şu romları da çokça kullandımi tavsiye ederim(Bunlarda J500FN)(Gapps kurmalısın):

Bu siteden modeline uygun LOS Rom bulabilirsin(Unoffical):

Telefonunuzu en uzun kaç yıl kullandınız?

Ben güncel olanı en uzun kullandım ve halen devam ediyorum. 5 yıldır güzel bir şekilde kullansam da sorun genel olarak donanımların geri kalması ve batarya kapasitesinin düşmesi oldu. Yine de benim için yeterli. Peki ya bu batarya kapasitesi sonuna kadar düşecek mi? Adeta bir deney yapıyorum.

2019 Haziran'da okul kapanırken Redmi Note 7 almıştım. Hâlâ kullanıyorum. Tam 3 sene oldu.

2014 yılında alınmış Lenovo tabletimi ara sıra hala video izlemek için kullanırım. Onun dışında yine 2014 yılında aldığımız Samsung Galaxy Grand Prime'ı nefret ederek kullanmaktayım şu an.

Hangi model? Annemde J500FN var. Annemde bu rom kurulu:

Şu romları da çokça kullandımi tavsiye ederim(Bunlarda J500FN)(Gapps kurmalısın):

Bu siteden modeline uygun LOS Rom bulabilirsin(Unoffical):

Eve gidince bakacağım hangi model olduğuna.

Corby 2 telefonu 6 sene kullandım. Tank gibi telefondu yüksek hızla yere çarptı bir kez ekran kırılmadı ama iç ekranı zarar gördü o şekilde de 1 sene kullandım :) o7 üstadım hala bendeki yeri ayrıdır.

2017 aldığım A7 2017 halen daha kullanıyorum çünkü yenisi almak çok pahalı elimdekiyle idare edeceğim ancak halen daha taş gibi telefon.

Geri
Yukarı