Telefonunuzun artıları ve eksileri neler?

Xiaomi Redmi Note 6 Pro

• Artıları: Ben 1300 liraya almıştım. Snapdragon 636 CPU, 4000 mAh batarya, kaliteli ve yüksek sesli hoparlör.
  • Eksileri: Keşke Type-C olsaydı, kamera yazılımı yeterli performansını gösteremiyor, arayüz bazen sapıtabiliyor, MIUI bazı gereksiz şeyler içeriyor. Son güncelleme batarya performansını çöp etse de 10.2.1.0 sürümüne düşürdüğümden beri en az 8 saat ekran süresi alıyorum.
Genel olarak memnunum. GFX tool ile 1280x720 çözünürlükte, HD ayarlarda 60 FPS nadiren kasma olsa da oynayabiliyorum.
Gerçi ben Zenfone 2 Laser'den geçtiğim için Şahin'den BMW'ye geçmiş gibi hissettiğim için fazla eksi sayamıyorum.

iPhone 6S

- Batarya çabuk bitiyor, Gece video veya fotoğraf performansı çok kötü. Bazen ısınıyor.

+ Hala her oyunu her uygulamayı cayır cayır çalıştırıyor. Kamerası yeterli. Telefon bataryası %74 olmasına rağmen hala hızlı.

Sony Erricsson W700i
Artıları: -Sesi çok fazla çıkıyor(İçinde Walkman var).
-2006 yılında çıkmasına rağmen birçok özelliği var(sesle arama vb.) ve hala ilk geldiği gün ki bataryası ile çalışıyor.
-Ses kalitesi çok iyi.
-Kapalıyken bile alarm çalması.
Eksileri:-Arka kapağı düşüyor (bantlayarak kullanıyorum :)).
-Şarjı eskisi kadar gitmiyor.

Samsung J2

-leri Şarjı tam dolduruyorum ve yarım saatliğine evden çıkıyorum. Gelip telefona bakıyorum birde ne göreyim ! Şarj 80'e inmiş ya. Onun dışında hafıza boyutu, uygulamalarda kasması ( daha çok sosyal medya telefona bir şey olur sap gibi ortada kalırım diye korkumdan oyun indirmiyorum ).

+ yönü var mı bilmiyorum ama hala işimi görüyor telefonsuzluktan iyidir.
(Düzeltme) ne kadar ekranı üstüne düşerse düşsün ekranı bir kere bile kırılmadı gavur malının ama ekranın üst kısmında bir çizgi var ve o çizginin üstü yani bildirim panelinin orası soluk.

Son düzenleme:
Samsung j7 duo

Artıları:
-Fiyatına göre güçlü işlemci ve gpu (Exynos 7884)
-Çift kamera
-Arayüz gayet akıcı
-Uygun fiyat

Eksileri:
-sAmoled olmasına rağmen AOD yok
-Hoparlörün arkada olması :)

J7 PRO.

Artıları: Ekran, batarya, kamera, AOD ve stabil arayüz.

Eksileri: Kapasitif tuş aydinlatmasi yok, hızlı şarj desteği yok, dokunmatik hissiyati biraz daha iyi olabilirdi, parmak izi okuyucusu yavaş, GPU performansi yetersiz, kameranın gece performansi çok kötü.
Hocam bendede aynı telefon var 😂

Galaxy A6 2018
Artı :
- Çok kullanmama rağmen bayağı hızlı çalışıyor.
- Hızlı şarj ediyor 1 dakikada yaklaşık %1 - %2 dolduruyor.
- Oyunlarda yüksek grafiklerde rahatlıkla çalışıyor.

Eksi :
-Bir tek PUBG'de kasıyor en düşük ayarlarda bile. Onun için GFX Tool kullanmam gerekiyor.
-Elde çok çabuk ısınabiliyor.

Özetlicek olursam gayet memnunum kullanışlı bi telefon.

Geri
Yukarı