Telefonunuzun artıları ve eksileri neler?

iPhone 7

Artıları:
+ Stabil işletim sistemi.
+ Kamerası fena değil.
+ Koruma camsız o kadar düşürmeme rağmen ekran sapasağlam.

Eksileri:
- Ekran kasa oranı artık tatmin etmiyor.
- Mat siyah versiyonunu kullanıyorum ve iz bırakıyor, soyuluyor.

Xiaomi Mi 8 Lite 6/128

Artıları: Şarj süresi, batarya, yapay zeka, güzelleştirme, menüde ve uygulamalarda akıcı, görünüm ve fiyatına göre özellikleri, Android Pie 9 ve MIUI.

Eksileri: Whatsapp, Tiktok, Snapchat ve kamera gibi uygulamalarda fotoğraf tabiri caizse çakma iPhone XS Max'in çakma haline dönüşüyor ama çekince düzeliyor. Çentik kapatılamıyor ve telefon ilk diz mesafesinden düşüşte kenarı soyuldu.

@Joseph37 Ben de mor leke çıkmadi ancak bu sorunu yaşayanlar çok var. Benim akrabamın birinde de mor leke çıktı, diğer akrabamin J7 PRO cihazinda ise daha çıkmamış. Sen de mor leke çıktı mi? Kirilmaz cam taktiktan sonra dokunmatik hassasiyeti yavaşladı mi?

@Joseph37 Ben de mor leke çıkmadi ancak bu sorunu yaşayanlar çok var. Benim akrabamın birinde de mor leke çıktı, diğer akrabamin J7 PRO cihazinda ise daha çıkmamış. Sen de mor leke çıktı mi? Kirilmaz cam taktiktan sonra dokunmatik hassasiyeti yavaşladı mi?
Benim eski telefonum J7 PRO, ekranı mosmor olmuştu ve kırılmaz cam taktıktan sonra dokunmatik hassasiyeti yavaşladı.

Xiaomi Mi 8 Lite 6/128

Artıları: Şarj süresi, batarya, yapay zeka, güzelleştirme, akıcılık, görünüm ve fiyatına göre özellikleri.

Eksileri: Whatsapp, Tiktok, Snapchat ve kamera gibi uygulamalarda fotoğraf tabiri caizse çakma iPhone XS Max'in çakam haline dönüşüyor ama çekince düzeliyor. Çentik kapatılamyor ve telefon ilk diz mesafesinden düşüşte kenarı soyuldu.
Bende kamera gayet normal, yaşadığınız sorunu yaşamadım.
Çentik kapatılıyor. Tam ekran görünümü ayarlarına bakın. Kılıfsız ve kırılmaz camlı bir şekilde kullanırsanız normal.

Geri
Yukarı