Telefonunuzun artıları ve eksileri neler?

LG G5
Neredeyse tam 4 yaşında oldu.
+Hoparlörleri
+Performansı
+Ekranı (Ghost Screen uygulaması varken sıkıntısız memnunum)
+Arayüzü çok rahat ve stabil
+ Kamerası halen daha xiaomi note 8 gibi telefonlara bile taş çıkartıyor çoğu konuda ama lensi felan çok çizildi düzgün çekim yapamıyorum artık.

-Batarya
-Parmak izi bazen kanser ediyor
-Hayatımda gördüğüm en çirkin telefonlardan biri

Gittiği yere kadar kullanmak istiyorum açıkçası.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6GB/128GB
Artıları: 4 kamerası var. Parmak izi çok hızlı. Yüz tanıma çok hızlı. Oyunlarda inanılmaz iyi (F/P olarak). Şarjı çok iyi (Pubg mobile 6saat ekran süresi). Ön kamerası çok iyi. 64lük ana kamera da çok iyi. Hızlı şarjı destekliyor. İnanılmaz süper
Eksileri: gereksiz 2 tane kamera var (makro ve derinlik algılayıcı). Gece çekimi berbat. Kılıfsız çok ince ve kaygan. Damla çentik can sıkıyor. IPS ekran olması kötü. Hoparlörün sesi çok az. Video konusunda başarısız. Kağıt üstündeki gibi mükemmel değil. Mediatek işlemci korkutuyor

S6 Edge (32GB)

Artıları: OLED QHD ekran, yeterince güçlü işlemci ve GPU, Arka kamera performansı, Kızılötesi, Bildirim ışığı...
Eksileri: Kötü pil performansı, ekranın ayna görevi görmesi, ön kamerası iyi değil.

Genel olarak telefonumdan çok memnunum sadece batarya değişimi yapılması gerek, değişse bile koydukları batarya yetmiyor, bu durumu S7 de çözmüşlerdi.

@WhiteFountain Kaç yıldır cihazı kullanıyorsun? Stabilitesi nasıl? S6 ben de kullandım bataryası çekilmiyor, sırf o yüzden değiştirdim, diğer türlü iyi bir telefondu ekran, kamera ve performans olarak.
1.5 sene oldu olacak, ikinci el almıştım. Stabilite olarak pek iyi diyemem bazen kendi kendine kapanıp açılıyor halen sorunu bende anlamadım ancak çok nadir olduğunu söyleyebilirim belki bataryadan kaynaklı olabilir.

Xiaomi Redmi Note 8 64GB
Artıları: Batarya (4000 mah), Kamera (48 megapixel), Grafik yongası, dahili depolama, stabil arayüz, çok hızlı yüz tanıma ve parmak izi
Eksileri: Telefonun tamamen cam olması sebebiyle aşırı parmak izi. Ve biraz ısınma sorunu

Geri
Yukarı