Telefonunuzun artıları ve eksileri neler?

Galaxy j3

Artıları: Ekran ve Pil ömrü.

Eksileri: Yavaş olması, 8GB dahili depolama, Parmak izi okuyucu yok.

Gerçi çok giriş seviye bir telefon çok bir şey beklememek gerek. Ki zaten telefonla çok haşir neşir olmadığımdan benim için pek bir önemi yok. Sadece mesajlaşmak için kullanıyorum.
Bana yetiyor yani. 🙂

Ekonomik sorunumdan dolayı Redmi Note 8 cihazımı satıp kardeşimin eski cihazı ilk çıkan Galaxy A5 cihazına geçiş yaptım. İnşallah şu virüs olaylarından sonra en azından Realme 5 alabilirim.

Galaxy A5 bana göre artıları
* Çıktığı yıla göre ekranı benim için iyi.

* Pili wi-fi kullanımında benim kullanım senaryoma göre iyi gidiyor zaten genel olarak evdeyiz malum.

* Kasa tasarımının ince olması ele oturuyor.

Bana göre eksileri
* Bazen Gereksiz şekilde donması.

* Arayüz

* Hoparlör olarak tatmin edici değil.

* Ekranın sol altına dokunurken bazen navigasyon tuşuna dokunuyorum ve arkada birkaç uygulama açıksa telefon donuyor.

* Arka arkaya Chrome'da birkaç sekme açıksa cihaz donup hiçbir tepki vermiyor. Keyfi ne zaman gelirse tepki veriyor.

Galaxy S9+
Artıları: Kamerası, arayüz, Edge ekranı, 3.5mm jack girişi, oyun performansı iyi.
Eksileri: Pili çok dayanmıyor, ön kamerasında 4K video desteği yok.

@Schwerer Gustav A5 2016 modelini mi kullanıyorsun? 2 GB RAM o telefon için yetmiyor benim akrabamda da RAM'den kaynaklı kasma çok oluyor, arka planda fazla uygulama açık bırakamıyorsun.
Yok hocam 2016 değil arkası plastik olan model ilk çıkan A5 benim kullandığım. Parmak izi vs yok cihazda baya baya giriş seviyesi hatta -1. kat şu dönemde. images (2).jpeg
Bu cihazın beyazını kullanıyorum.

Geri
Yukarı