Telegram Documents nedir?

Birader98

Hectopat
Daha fazla  
Dosyalar bölümünden Telegram'ın içinde Documents diye bir dosyanın dışında images, videos, audio gibi dosyalar da var. Burada fotoğrafların images videoların videos ses kayıtlarının audio olduğunu biliyorum. Documents nedir peki? İçinde video da var resim de var şarkı da var. Bunun diğerlerinden farkı ne? Yani Documents nelerden oluşuyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyalar bölümünden Telegram'ın içinde Documents diye bir dosyanın dışında images, videos, audio gibi dosyalar da var. Burada fotoğrafların images videoların videos ses kayıtlarının audio olduğunu biliyorum. Documents nedir peki? İçinde video da var resim de var şarkı da var. Bunun diğerlerinden farkı ne? Yani Documents nelerden oluşuyor?
Yollanan dokümanları depolamak için. Mesela PDF Word vb dosyalar gibi.

Teşekkürler. Baktım tekrardan anlamadığım nokta burada yer alan fotoğrafların ya da videoların images ve videos klasörlerinden farkı ne acaba ? Bunu çözemedim merak ettim biraz :)
Telegramd videoları ve fotoğrafları iki şekilde atabiliyorsunuz. Birincisi bildiğiniz fotoğraf ve video şeklinde atma işlemi, ikincisi de dosya şeklinde atma. Bu yüzden orda da fotoğraf ve video var.

Geri
Yukarı