Çözüldü Telegram'da engel yendiği nasıl anlaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhaba. Telegram da biri vardı. Aylardır konuşuyorduk. Bayağı da samimiydik. Sonra birdenbire yazmamaya, mesajıma bakmamaya, uygulamaya girmemeye başladı. Profil fotoğrafı, telefon numarası duruyor. Aradım, çalıyor yazdığı anda kapattım. Uygulamayı silmemiş engellememiş galiba. Ama her şey normal giderken neden birdenbire mesajlarıma bakmamaya, uygulamaya girmemiş olabilir ki? WhatsApp'tan mı yazsam da cesaret edemiyorum. Ne yapabilirim? Ama uygulamayı silmiş olsa çalıyor yazmazdı ki?

Çözüm
Merhaba. Telegram da biri vardı. Aylardır konuşuyorduk. Bayağı da samimiydik. Sonra birdenbire yazmamaya, mesajıma bakmamaya, uygulamaya girmemeye başladı. Profil fotoğrafı, telefon numarası duruyor. Aradım, çalıyor yazdığı anda kapattım. Uygulamayı silmemiş engellememiş galiba. Ama her şey normal giderken neden birdenbire mesajlarıma bakmamaya, uygulamaya girmemiş olabilir ki? WhatsApp'tan mı yazsam da cesaret edemiyorum. Ne yapabilirim? Ama uygulamayı silmiş olsa çalıyor yazmazdı ki?

Telegram da son görülme uzun zaman önce yazıyorsa engellemiştir.

Son görülme yakınlarda yazıyorsa hala uygulamaya giriyordur 1 hafta bekleyin son görülme 1 hafta önce yazıyorsa artık Telegram'a girmiyordur demektir.

Telegram da son görülme uzun zaman önce yazıyorsa engellemiştir.

Son görülme yakınlarda yazıyorsa hala uygulamaya giriyordur 1 hafta bekleyin son görülme 1 hafta önce yazıyorsa artık Telegram'a girmiyordur demektir.

Çözüm
Hocam, Telegram'da engellenip engellenmediğini anlamak için mesajların tek tikte kalıp kalmadığına ve profilin güncellenip güncellenmediğine bak. Aramalar çalıyorsa, engellenmemiş olabilirsin ama yine de kişi belki bir süreliğine sessizlik istiyor olabilir.

Hocam, Telegram'da engellenip engellenmediğini anlamak için mesajların tek tikte kalıp kalmadığına ve profilin güncellenip güncellenmediğine bak. Aramalar çalıyorsa, engellenmemiş olabilirsin ama yine de kişi belki bir süreliğine sessizlik istiyor olabilir.
Hocam mesajlar tek tik. Son görülme 3 Nisanda kaldı. Profik fotoğrafı zaten hep aynıydı aylardır. Aradım az önce çalıyor yazdı. Ama durduk yere herşey çok iyi giderken böyle olmasına şaşırdım.

Hocam mesajlar tek tik. Son görülme 3 Nisanda kaldı. Profik fotoğrafı zaten hep aynıydı aylardır. Aradım az önce çalıyor yazdı. Ama durduk yere her şey çok iyi giderken böyle olmasına şaşırdım.

Önerim WhatsApp'tan yazmanız olacaktır. Sizi engellememiş engellemiş olsaydı profil fotoğrafı giderdi ve son görülme uzun zaman önce yazardı.

Önerim WhatsApp'tan yazmanız olacaktır. Sizi engellememiş engellemiş olsaydı profil fotoğrafı giderdi ve son görülme uzun zaman önce yazardı.
Yok engellemediğine emin oldum. Ama uygulamaya neden girmiyor olabilir ki? Bildirim falan mı gitmiyor acaba? Bildirim gitmese de yazardı yine de merak ederdi. Benden rahatsız olsa birşey yapsam direkt engellerdi. Ortada hiç birşey yokken oldu. WhatsApp’tan yazamam çünkü numaramın görünmesini istemiyorum. Bana ait değil numara.

Hocam mesajlar tek tik. Son görülme 3 Nisanda kaldı. Profik fotoğrafı zaten hep aynıydı aylardır. Aradım az önce çalıyor yazdı. Ama durduk yere herşey çok iyi giderken böyle olmasına şaşırdım.
Belki şahıs senden sıkılmıştır, sanal ortamdan kimseye güvenmeyeceksin ve sanal ortamdaki bir kimseden bir şey beklemeyeceksin.

Yok engellemediğine emin oldum. Ama uygulamaya neden girmiyor olabilir ki? Bildirim falan mı gitmiyor acaba? Bildirim gitmese de yazardı yine de merak ederdi. Benden rahatsız olsa bir şey yapsam direkt engellerdi. Ortada hiçbir şey yokken oldu. WhatsApp'tan yazamam çünkü numaramın görünmesini istemiyorum. Bana ait değil numara.

Evet altta ki arkadaşın dediği olabilir benim de Sanal kız arkadaşlarım oldu sıkılıp konuşmayı bıraktıklarımda oldu o da öyle yapmış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı