Çözüldü WhatsApp engel yendiği nasıl anlaşılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Suzikisan

Hectopat
İyi akşamlar hocalarım, nasılsınız?

Konu biraz ilginç ancak açıklayınca anlayacaksınız, WhatsApp da profil fotoğrafı, çevrimiçi bilgisi vs. giden kişilere otomatik engel bastı diyoruz. Peki hepsinin yanı sıra kşinin açıklaması da gözüküyor mu? Bizi engelleyen birinin açıklama kısmının gözüküp gözükmemesi de önem arz ediyor mu?

Çözüm
Bilgi gizleme vs. elle de yapılan şeyler. En garanti yöntem bir başka numaradan rastgele pazarlama mesajı göndermek.
Profil fotoğrafı gözüküyorsa engellememiştir. Profil fotoğrafı yoksa ya sizi rehberine kaydetmemiştir, ya profil fotoğrafını görmenizi engellemiştir ya da direkt sizi engellemiştir.

Anlattım ya hocam konuyu inceleyin Allah aşkına :d

Ya o kişi konu sahibini rehberine eklemediyse?

Öğretmenim hocam, haberleşme için cihazına kayıt etmiş olması gerekiyor. Etmediyse gene iyi ama ettiyse de engel atmış galiba. Aktiflik de 0 bende aslında ama.

Hocam okul açılınca sorun öğretmenize bence.

Ayıp olur hocam olur mu öyle şey? Yakalarsam teke tek sorarım, PC formatlayıp Full paket kurduğum için görevleri bana kitliyorlardı son hafta ben de oturup müzik dinleyebiliyorum diye yapıyordum hem itibar oluyor diye. Ondan araşıyorduk işte kaydetmiştir zannediyorum

Profilimdeki en ilginç çözüm olabilir.

Siz profesyonel kategorilerde dolaşın hocam burası sizi kesmezz. Kendinizi bu tür konularda geliştirirseniz sizi yakında oltalama olaylarında profil olarak görmeye başlayabiliriz :D önermiyorum ancak sonuç olarak basit çözümlerde bile verdiğiniz yöntemler başka amaçlar için de iş görebilir.

Geri
Yukarı