Telegram'dan telefon numaram banlanmış

Stepne1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba uygulamayı açtığım zaman hesaptan çıktığını gördüm numaramı girdiğimde ise "bu numara Telegram'dan yasaklandı" yazısıyla karşılaştım neden olduğunu bilmiyorum aklıma sadece hesabın çalınma ihtimali geliyor o da biraz zor gibi yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada dün akşam yanlışlıkla bir linke tıklamıştım sonra direkt kapattım ama bu durumla ilgili bir şey midir bilmiyorum.

Son düzenleme:
Merhaba uygulamayı açtığım zaman hesaptan çıktığını gördüm numaramı girdiğimde ise "bu numara Telegram'dan yasaklandı" yazısıyla karşılaştım neden olduğunu bilmiyorum aklıma sadece hesabın çalınma ihtimali geliyor o da biraz zor gibi yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada dün akşam yanlışlıkla bir linke tıklamıştım sonra direkt kapattım ama bu durumla ilgili bir şey midir bilmiyorum.

+18 linkleremi tıklıyorsunuz.

+18 linkleremi tıklıyorsunuz.

Linkin içeriği hakkında bir bilgim yok gruba atmış birisi aşağı kaydırırken yanlışlıkla tıkladım ama artık ne ise hemen kapattım bu olay dışında da linklere hiç tıklamam. Telegram kuralları inceledim yaptığım bir kural ihlali olduğunu da düşünmüyorum mail attım artık ne zaman cevap verirler bilmiyorum.

Linklere tıklamanızdan bir şey olmaz. Yayarsanız public'e yönlendirirseniz falan olur o işler. Telegram'dan numaranız ban yediyse daha ciddi bir olay arayın. Numara size ait değilse mesela olabilir, chat uygulamalarının ortak numara havuzu var, bu id'ye sahip numaralar içlerine sokulmaz. Numara db'de yeniyse fark edilince men edilir vs.

Linklere tıklamanızdan bir şey olmaz. Yayarsanız Public'e yönlendirirseniz falan olur o işler. Telegram'dan numaranız ban yediyse daha ciddi bir olay arayın. Numara size ait değilse mesela olabilir, chat uygulamalarının ortak numara havuzu var, bu ID'ye sahip numaralar içlerine sokulmaz. Numara DB'de yeniyse fark edilince men edilir vs.

Biraz baktım internetten eğer sürekli VPN açarsanız şüpheli algılayıp banlayabiliyor diyordu yatmadan önce de VPN açık yatmışım ondan olmuş olabilir belki. Mail umarım spama düşmez de geri dönüş alabilirim.

Son düzenleme:
Biraz baktım internetten eğer sürekli VPN açarsanız şüpheli algılayıp banlayabiliyor diyordu yatmadan önce de VPN açık yatmışım ondan olmuş olabilir belki mail umarım spama düşmez de geri dönüş alabilirim.

Hocam VPN neden açık kalmış?
😀

benide banladılar öperatör değiştirmiştim, 3-4 ay telegrama girmedim bi baktım banlanmışım, telegramda sadece iş grubunu takip ediyordum.
ne kadar mail atsamda geri dönüş sağlamadılar. ne olacak bu durum?

Yeni konular

Geri
Yukarı