Telekom 1 haftadır sürekli arayıp rahatsız ediyor

1mpR0sibbLe

Kilopat
Merhabalar. 1.5 yıldır aktif olarak TurkNet kullanıyorum. Daha öncesinde 6 yıl kadar Superonline kullandım. Son 1 haftadır Ankara menşeili sabit hat tarafından aranıp rahatsız ediliyorum. Bu sabah tekrar aradılar ve Telekom'dan aradıklarını, TurkNet kullandığımı, sık sık kopma yaşadığımı ve aynı fiyata daha yüksek hız vereceklerini falan söylediler. Diğer operatörler kötü ve adi port kullanıyorlarmış. Telekom'a geçersem kişiye özel 1. sınıf port tahsis edeceklermiş. 100 Mbit sizde ne kadar diye sordum; 150 lira dedi, sizce ben ne kadar veriyorum dedim, kısa bir sessizlikten sonra 95 lira ödüyorum. Sizce neden daha fazla vereyim dedim ve telefon yüzüme kapatıldı :)
İşin ilginci hakkımdaki tüm bilgilere erişebilmiş olmaları şaşırtıcı geldi. Ev adresimden tutun, kullandığım tarifeye kadar hepsini çok iyi biliyorlar. Açtığım destek kayıtlarından bile haberleri var.
Sanırım Telekom kaybettiği müşterileri böyle alavere ile geri almaya çalışıyor. Tamam TurkNet muhteşem bir operatör değil ama en azından kendi çapında bir şeyler yapmaya çalışıyor. Kablolar aynı, saha dolabı aynı ama aynı hız için ödenen fiyatlar farklı.
Alternatif operatör kullananlar varsa sizi de aradılar mı? Telefon numarası yazmak yasak mı bilmiyorum o yüzden arayan numarayı yazmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz de onu rahatsız edin :D. Beni de sürekli 850'li numaralar arıyor hiçbirini açmıyorum.

0850'li numara değil işte sorun orada :) Telekom'dan aradıklarını bilmiyordum. Numara 0312 ile başlayınca herhalde internetten aldığım ürün ile ilgili aranıyorum dedim.
Sabahın körüne Telekom'dan aradıklarını ve kullandığım tarifeye kadar her şeyi söyleyince uyku muyku kalmadı :D

Beni de hep böyle arayıp rahatsız ediyorlardı arama engellemeyi açtım aradıkları gibi şaaak yüzlerinde kapanıyor.

Geri
Yukarı