Televizyon görüntüsü gidip geliyor

Enes1357

Hectopat
Uydu alıcısı televizyona HDMI ile bağlı ve TV ilk açıldığında ısınana kadar görüntü gidip geliyor. Biraz çalıştıktan sonra düzeliyor ve televizyonu hafif dokunduğumdada gidiyor sanki HDMI kablosunu çıkarıp takmış gibi (Video yüklenmiyor, sona link bırakıyorum.). Başka bir uydu alıcısı ile denedim HDMI girişinden, gine aynı şekilde oluyor ancak SCART girişinden uydu alıcı başladığımda bir sorun olmuyor. Nasıl çözebilirim bunu acaba?

lv_0_20220828220821.mp4

Uydu alıcısı televizyona HDMI ile bağlı ve TV ilk açıldığında ısınana kadar görüntü gidip geliyor. Biraz çalıştıktan sonra düzeliyor ve televizyonu hafif dokunduğumdada gidiyor sanki HDMI kablosunu çıkarıp takmış gibi (Video yüklenmiyor, sona link bırakıyorum.). Başka bir uydu alıcısı ile denedim HDMI girişinden, gine aynı şekilde oluyor ancak SCART girişinden uydu alıcı başladığımda bir sorun olmuyor. Nasıl çözebilirim bunu acaba?

lv_0_20220828220821.mp4
HDMİ kablosunda sorun olabilir. Başka bir kabloyla denermisiniz?

Uydu alıcısı televizyona HDMI ile bağlı ve TV ilk açıldığında ısınana kadar görüntü gidip geliyor. Biraz çalıştıktan sonra düzeliyor ve televizyonu hafif dokunduğumdada gidiyor sanki HDMI kablosunu çıkarıp takmış gibi (video yüklenmiyor, sona link bırakıyorum.). Başka bir uydu alıcısı ile denedim HDMI girişinden, gine aynı şekilde oluyor ancak SCART girişinden uydu alıcı başladığımda bir sorun olmuyor. Nasıl çözebilirim bunu acaba?

lv_0_20220828220821.mp4

Merhaba. Sorununuz TV'nin HDMI girişindeki entegre veya dirençlerde sizin yapabileceğiniz bir sorun değil. Teknik servise götürün.
Not: Geçici süre olarak TV'nin diğer girişleri de kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı