Çözüldü Televizyon önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emre1601

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni televizyon alacağım ikisinin arasında kaldım dijitsu almak istiyorum ama güvenemiyorum.
İki ürünün karşılaştırma bağlantısı: tıkla
Sizce dijitsu güvenilir mi eğer güvenilir ise hemen alacağım.

Çözüm
Hertz değerleri yazmıyor keşke yazsaydı. Ama Dijitsu'dan ziyade ben olsam Vestel alırdım. Dijitsu kullanan da hiç görmedim servisi hakkında en ufak bir fikrim yok. Ayrıca 4K olduğuna aldanmayın. Kullanacaksanız 4K alın. Biz vakti zamanında 3D 1080p televizyon almıştık ve iyi ki de 4K yerine 3D almışız baya bir 3D film izledim ve izliyorum da. Zaten orijinal Blu-ray filmlerin kalitesi gayet tatmin ediyor beni.
Ben Vestel olanı 2017'den beri kullanıyorum. PS4 sürekli açık, sürekli kullanımda. 4K modeli. Fiyat performans açısından ideal. Dijitsu markasını ilk defa duydum.
Benim tavsiyem (kendi deneyimimden dolayı) Vestel

Ben Vestel olanı 2017'den beri kullanıyorum. PS4 sürekli açık, sürekli kullanımda. 4K modeli. Fiyat performans açısından ideal. Dijitsu markasını ilk defa duydum.
Benim tavsiyem (kendi deneyimimden dolayı) Vestel.

Bende Vestel istiyorum fakat işletim sistemi özel ve her uygulama olmayabiliyor ben Vestel aldığım zaman tarayıcı üzerinden film izlesem sorun çıkartır mı? Bu arada benim alacağım Vestel Full HD ama dijistu olanı daha üstün özellikli gibi sanki.

Hertz değerleri yazmıyor keşke yazsaydı. Ama Dijitsu'dan ziyade ben olsam Vestel alırdım. Dijitsu kullanan da hiç görmedim servisi hakkında en ufak bir fikrim yok. Ayrıca 4K olduğuna aldanmayın. Kullanacaksanız 4K alın. Biz vakti zamanında 3D 1080p televizyon almıştık ve iyi ki de 4K yerine 3D almışız baya bir 3D film izledim ve izliyorum da. Zaten orijinal Blu-ray filmlerin kalitesi gayet tatmin ediyor beni.

Çözüm
Bende Vestel istiyorum fakat işletim sistemi özel ve her uygulama olmayabiliyor ben Vestel aldığım zaman tarayıcı üzerinden film izlesem sorun çıkartır mı?
Smart özelliği yok benim televizyonda fakat kendi yazılımını kullandığı için çok kötü diyebilirim. 200 liraya ekstradan Android Box alabilirsiniz.

Bende Vestel istiyorum fakat işletim sistemi özel ve her uygulama olmayabiliyor ben Vestel aldığım zaman tarayıcı üzerinden film izlesem sorun çıkartır mı? Bu arada benim alacağım Vestel Full HD ama dijistu olanı daha üstün özellikli gibi sanki.
İnternetten film izleyecekseniz Samsung işlemcileri ona daha uygun diye biliyorum. İnternette az kasıyor diye biliyorum.

Arkadaşlar yeni televizyon alacağım ikisinin arasında kaldım dijitsu almak istiyorum ama güvenemiyorum.
İki ürünün karşılaştırma bağlantısı: tıkla
Sizce dijitsu güvenilir mi eğer güvenilir ise hemen alacağım.

Seçmiş olduğun iki televizyonun yanına bir tane daha düşük özelliklere sahip Philips, LG vb. televizyon koyma imkanın olsa inan almaktan vazgeçersin. Bunu en kolay görebileceğin yer carrefour gibi bir market. Almayı düşüğün iki ürünüde tavsiye etmem. Sana önerim daha küçük ekranlı Philips, LG veya Samsung marka televizyon alman.

Bahsettiğim markaların Full HD modelleri dijitsunun 4 K modelinden daha kaliteli daha keyif alacağın görüntü sağlar. 2.500 lira güzel para çöpe atma derim.

Bunlar da seçeneğe eklenebilir. İnternette daha akıcı çalışırlar ve panel kaliteleri de bir tık iyidir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı