Televizyon pikseller farklı renklerde yanıyor

Uqladion

Centipat
Daha fazla  
Bugün televizyonu açtığımda bu şekilde bir manzarayla karşılaştım. Televizyon LG'nin LED panelli bir modeli. Bu sorun neden kaynaklı ayrıca çözümü ne olabilir?

IMG_20240315_141557.jpg

Hocam sağolun. Az önce televizyonu açtım ve düzelmiş olarak gördüm. Çok ilginç aslında.
Hocam birçok sebebi olabilir. Kablodaki bir sorun, güç bağlantısındaki bir sorun vs. Tekrarlarsa ihmal etmeyin yeter.

Tekrarlaması durumunda güç adaptörünüzü, kablonuzu vs. kontrol edip sağlam olduğuna emin olduktan sonra bir düzelme görülmezse yollamanızı öneririm.

Hocam birçok sebebi olabilir. Kablodaki bir sorun, güç bağlantısındaki bir sorun vs. Tekrarlarsa ihmal etmeyin yeter.

Tekrarlaması durumunda güç adaptörünüzü, kablonuzu vs. kontrol edip sağlam olduğuna emin olduktan sonra bir düzelme görülmezse yollamanızı öneririm.
Kabloyu kontrol ettiğimde bir sıkıntı yoktu. Hocam televizyon 7 yıllık olduğu için garanti şansı da yok.
Evde voltaj konusunda problem varsa, kablolar da bir sıkıntı varsa oluşmuş olabilir. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi bunları bir kontrol edin komple zarar verebilir TV'ye.
Evet, evde voltaj konusunda ciddi sıkıntı var. Süpürgeyi açtığımızda evdeki ışıklar dalgalanıyor. 1 yıla kadar evdeki eşyalarda sıkıntı çıkmazsa iyi.

Kabloyu kontrol ettiğimde bir sıkıntı yoktu. Hocam televizyon 7 yıllık olduğu için garanti şansı da yok.

Evet, evde voltaj konusunda ciddi sıkıntı var. Süpürgeyi açtığımızda evdeki ışıklar dalgalanıyor. 1 yıla kadar evdeki eşyalarda sıkıntı çıkmazsa iyi.
Bir elektrikçi çağırmanızı öneririm. Kısa vadede bile birçok eşyanız kullanılmaz hale gelebilir.

Geri
Yukarı