Televizyon PS5 için yeterli mi ?

kinaci23

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Software Engineer
Arkadaşlar odamda aşağıdaki linkteki televizyon bulunmakta. Yıllar önce ps3 ve xbox360 oynamak için almıştım. PS5 almayı düşünüyorum sizce PS5 için yeterli olur mu?

Pek keyifli olmaz 4K Tvler'de çok daha keyifli oluyor 1080p'de hakkını vermez bence.

Arkadaşlar odamda aşağıdaki linkteki televizyon bulunmakta. Yıllar önce ps3 ve xbox360 oynamak için almıştım. PS5 almayı düşünüyorum sizce PS5 için yeterli olur mu?
size ps5 in bütün deneyimlerini yaşatmaz anca genede oynarisiniz.

Bence Xbox Series S almak daha mantıklı hem paran cebinde kalmış olur.
Arkadaş "hangi konsolu almalıyım?" diye bir konu açmamış, kaldı ki PS5 almayı düşünüyorsa bunda oyun kalitesi ve performansı etkilidir Series S bunu karşılayacak olsa PS5 yerine daha ucuz Series S'i düşünebilirdi.

Arkadaş "hangi konsolu almalıyım?" diye bir konu açmamış, kaldı ki PS5 almayı düşünüyorsa bunda oyun kalitesi ve performansı etkilidir Series S bunu karşılayacak olsa PS5 yerine daha ucuz Series S'i düşünebilirdi.

4K kullanılmadığı sürece PS5 veya Series X almanın mantıksız olduğunu düşünüyorum. Bence demişim zaten ben olsam bu şekilde yapardım , bana bunu söylemek yerine arkadaşa yardımcı olman daha faydalı olurdu iki taraf içinde.

4K kullanılmadığı sürece PS5 veya Series X almanın mantıksız olduğunu düşünüyorum. Bence demişim zaten ben olsam bu şekilde yapardım , bana bunu söylemek yerine arkadaşa yardımcı olman daha faydalı olurdu iki taraf içinde.
Series X benim gözümde de mantıklı değil fakat konu sahibi Sony oyunları oynamak isterse bunu Series S'de nasıl yapacak? Güncel seçenekler arasında Sony oyunlarını isteyen birinin PS5 dışında bir seçeneği yok isterse 720p kullansın Xbox'da istediği oyunları oynamadıktan sonra bir esprisi kalmıyor. Senin yardımcı olduğunu da göremedim TV PS5 için yeterli olur mu konusunda Series S al diyerek baya yardımcı olmuşsun, tebrikler! 👏

Son düzenleme:
Series X benim gözümde de mantıklı değil fakat konu sahibi Sony oyunları oynamak isterse bunu Series S'de nasıl yapacak? Güncel seçenekler arasında Sony oyunlarını isteyen birinin PS5 dışında bir seçeneği yok isterse 720p kullansın Xbox'da istediği oyunları oynamadıktan sonra bir esprisi kalmıyor. Senin yardımcı olduğunu da göremedim TV PS5 için yeterli olur mu konusunda Series S al diyerek bayağı yardımcı olmuşsun, tebrikler! 👏
Konsolların eskisi kadar exclusive olmadığını yukarıda belirttim, kendisinin istediği özel oyunlar varsa PS5 ile yoluna devam eder yoksa seçenekleri değerlendirir ben burada bir fikir sundum kendisine, hala yardımcı olmayarak büyük bir başarı elde ediyorsun bana laf dökeceğine konuyu açan arkadaşımıza düzgün bir şekilde cevap verebilirsin. Ufacık bir şeyden bile nem kapıyorsan bu senin sorunun, 1080p televizyonun ileride değiştirmeyi planlıyorsa PS5 almak mantıklı fakat GTA6'yı bile tam olarak açacak mı emin olmadığımız bir cihaza bu denli para vermek risk bana kalırsa açar açmasına ama nasıl açar orasını bilemiyoruz. Bu yüzden Series S almanın daha makul olduğunu söyledim. Arkadaşımız halihazırda bir konsol sahibi olsaydı bir şey demezdim.

Konsolların eskisi kadar exclusive olmadığını yukarıda belirttim, kendisinin istediği özel oyunlar varsa PS5 ile yoluna devam eder yoksa seçenekleri değerlendirir ben burada bir fikir sundum kendisine, hala yardımcı olmayarak büyük bir başarı elde ediyorsun bana laf dökeceğine konuyu açan arkadaşımıza düzgün bir şekilde cevap verebilirsin. Ufacık bir şeyden bile nem kapıyorsan bu senin sorunun, 1080p televizyonun ileride değiştirmeyi planlıyorsa PS5 almak mantıklı fakat GTA6'yı bile tam olarak açacak mı emin olmadığımız bir cihaza bu denli para vermek risk bana kalırsa açar açmasına ama nasıl açar orasını bilemiyoruz. Bu yüzden Series S almanın daha makul olduğunu söyledim. Arkadaşımız halihazırda bir konsol sahibi olsaydı bir şey demezdim.
Kendi dediklerini bana arkadaşa yardımcı ol diyerek savuşturmaya çalışıyorsun 😂 piyasada en iyi konsol performansını veren PS5'te tam olarak açacak mı demen bile akıllara zarar. Bu kafayla bakarsak Series S'in GTA 6 performansı PS2'de GTA San Andreas oynamaktan farksız olur konu sahibi de o şekilde oynasın diyorsun, mantığı kes 😂 olabilecek en iyi çözünürlük ve kare hızı değerlerinde PS5'de oynamak varken yıllarca beklenen şu oyunun bütçesi olan adama Series S al diyerek GTA 6'nın downgrade halini oynamasını önermenin mantıklı bir yanı yok.

Kendi dediklerini bana arkadaşa yardımcı ol diyerek savuşturmaya çalışıyorsun 😂 piyasada en iyi konsol performansını veren PS5'te tam olarak açacak mı demen bile akıllara zarar. Bu kafayla bakarsak Series S'in GTA 6 performansı PS2'de GTA San Andreas oynamaktan farksız olur konu sahibi de o şekilde oynasın diyorsun, mantığı kes 😂 olabilecek en iyi çözünürlük ve kare hızı değerlerinde PS5'te oynamak varken yıllarca beklenen şu oyunun bütçesi olan adama Series S al diyerek GTA 6'nın downgrade halini oynamasını önermenin mantıklı bir yanı yok.

Piyasada en iyi konsol performansı veren PS5? Series X daha stabil bir cihaz PS5'ten PS5 şu an PS4 emülatörü durumunda olan bir cihaz. PS5'te keyifle GTA6 oynama garantisi yok DLSS tarzı bir teknoloji sayesinde stabil bir şekilde oynatmayı hedefliyor Sony şu anda, o yüzden PS5 yerine bir üst modeli bekleyip alırsan GTA6 oynarsın doğru düzgün biraz araştırıp gelmeni tavsiye ederim. 1080p görüntü üzerinde oynatacağın zaman oyunları PS5'in pek bir olayı kalmıyor :) konsollarda yavaş yavaş güncelleniyor şu durumda en uygun olanı alıp sonrasında satarak daha üst modellere geçmek daha makul bir düşünce çünkü PS5'te diğer konsollarda yetersiz şu anda :)

Yeni konular

Geri
Yukarı