Televizyon tarayıcısından film nasıl izlenir?

Attacksaw

Kilopat
Makaleler
12
Xiaomi Mi TV Stick var fakat film izleyemiyorum gözükmüyor. Video oynatıcı hangi tarayıcı kullanmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde tarayıcı versiyonu yüzünden yada donanımın baya bir yavaş olmasından dolayı tarayıcı üzerinden bu tür oynatmaları yapamıyor televizyonlar, güçleri yetmiyor yani.

Google play varsa Web browser yazın indirin rastgele bir tarayıcı. Oradan istediğiniz filmi kaçak sitelerden izleyebilirsiniz.

Android TV'lerde tarayıcıdan bir şey oynatmak eziyet. Onun yerine 3. parti uygulamaları APK kurarak kullanabilirsiniz, şahsen ben öyle yapıyorum. Tabii uygulamaların güvenliğinin garantisini veremem, sorumluluk size ait.

Hocam eğer televizyonunnuz LG ise direkt olarak stcik kullanmadan default tarayıcıdan izleyebilirsiniz. Onun haricinde internet hızıyla veya izlediğiniz siteyle alakalı olabilir diye düşünüyorum.

Xiaomi Mi TV stick var fakat film izleyemiyorum gözükmüyor. Video oynatıcı hangi tarayıcı kullanmalıyım?

Yükledim hocamda filmlerle de akış bulunmadı diyor yada para istiyor. Disney falan filan.
Add ons ekleyeceksin ayarlardan. Para istemiyor bedava o. Uygulamayı şahsen ben indirdim ve uygulamada bulunan tüm add-on yani eklentileri indirdim. Bu eklentileri indirmezseniz programdan istediğiniz performansı alamazsınız. Menü’den ulaşabileceğimiz Add-Ons sayfasında sol üst köşede bulunan “Official” eklentileri yükledikten sonra ayrıca seçimi değiştirip, “Community” seçeneğinde bulunan tüm eklentileri de indirmeniz gerekmektedir. Tüm içerikleri rahat, rahat izleyebilmeniz için tüm eklentileri yükleminizi tavsiye ederim.

Yükledim hocamda filmlerle de akış bulunmadı diyor yada para istiyor. Disney falan filan.

Son düzenleme:
Add ons ekleyeceksin ayarlardan. Para istemiyor bedava o. Uygulamayı şahsen ben indirdim ve uygulamada bulunan tüm add-on yani eklentileri indirdim. Bu eklentileri indirmezseniz programdan istediğiniz performansı alamazsınız. Menü’den ulaşabileceğimiz Add-Ons sayfasında sol üst köşede bulunan “Official” eklentileri yükledikten sonra ayrıca seçimi değiştirip, “Community” seçeneğinde bulunan tüm eklentileri de indirmeniz gerekmektedir. Tüm içerikleri rahat, rahat izleyebilmeniz için tüm eklentileri yükleminizi tavsiye ederim.

Tv de dediğiniz eklenti ekleme yeri yok var ama url istiyor sanırım. Onuda bulamadım

Geri
Yukarı