Televizyona OC yapmak

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Monitöre Overclock Yapma Bu konu yardımı ile OC yaptım. Yaptım yapmasına ama akışkanlıktan çok kasma hissi oldu. İlk 71 Hz yaptım. Baktım çok bariz kasma hissi var. Daha sonra deneye deneye maksimum 95Hz'e kadar çıkabildim. Ama sonuç yine aynı. 60 Hz'e göre bariz kasma var. Neden böyle oldu? TV olduğu için mi? Televizyonum 1366x768p 60Hz.

Monitöre Overclock Yapma Bu konu yardımı ile OC yaptım. Yaptım yapmasına ama akışkanlıktan çok kasma hissi oldu. İlk 71 Hz yaptım. Baktım çok bariz kasma hissi var. Daha sonra deneye deneye maksimum 950 Hz'e kadar çıkabildim. Ama sonuç yine aynı. 60 Hz'e göre bariz kasma var. Neden böyle oldu? TV olduğu için mi? Televizyonum 1366x768p 60Hz.
950Hz mi? 😱

TV'ler çıkabilir. Yazılımsal olarak. Gerçekte değiller. Faydası olmaz. Asla monitör gibi olamazlar.

TV'ler çıkabilir. Yazılımsal olarak. Gerçekte değiller. Faydası olmaz. Asla monitör gibi olamazlar.
Yener hocam benim elimde eski sistemden kalma VGA çıkışlı TN panel bir monitör var. Buna dönüştürücü alıp kullansam daha mı mantıklı olur TV kullanmaktan?

Yeni konular

Geri
Yukarı