Televizyona takılan USB'den açılan videolar bir müddet sonra donuyor

Wildwolf728

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. İyi akşamlar flash belleğe video indirmiştim. Televizyonda açmak için flash belleğe attım, televizyondan açtım ama biraz izledikten sonra ses gidiyor ve video duruyor. İlerliyor gözüküyor ama aynı resim var. Sizce bunun sorunu ne olabilir?

Torrent'ten indirdiyseniz dosya tam olarak inmemiş olabilir. Torrent programında dosyaya terst tıklayın ve recheck yaparak dosyayı taratın.

Merhaba. İyi akşamlar flash belleğe video indirmiştim. Televizyonda açmak için flash belleğe attım, televizyondan açtım ama biraz izledikten sonra ses gidiyor ve video duruyor. İlerliyor gözüküyor ama aynı resim var. Sizce bunun sorunu ne olabilir?

İndirdiğin videodan kaynaklı hocam. Aynı sorun bende de olmuştu bende yeni MP4 dosyası bulup oradan indirmiştim.

Torrent'ten indirdiyseniz dosya tam olarak inmemiş olabilir. Torrent programında dosyaya terst tıklayın ve recheck yaparak dosyayı taratın.
yabancı filmleri türkçe dublaj indirdiğim için her yerde olmuyor telefonda video indirici var aynı tarayıcı gibi videoyu açtıktan sonra indir butonuna basıyorsun. ben öyle indirip dönüştürücü yoluyla flash belleğe yolluyorum öyle açıyorum.

İndirdiğin videodan kaynaklı hocam. Aynı sorun bende de olmuştu bende yeni MP4 dosyası bulup oradan indirmiştim.
peki indirdikten sonra uzantısını mp4 olarak değiştirsek ne olur

Yabancı filmleri Türkçe dublaj indirdiğim için her yerde olmuyor telefonda video indirici var aynı tarayıcı gibi videoyu açtıktan sonra indir butonuna basıyorsun. Ben öyle indirip dönüştürücü yoluyla flash belleğe yolluyorum öyle açıyorum.

Peki indirdikten sonra uzantısını MP4 olarak değiştirsek ne olur?

Yani hocam sorun senin elindeki kayıtta olduğu için, bir şey değişmez diye tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı