Televizyondan yabancı kanallar nasıl izlenir?

Merhaba. Televizyondan yabancı kanalları izleyebilir miyim? Hbo, abc, nbc gibi.

Uydu değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Genelde her TV de ayarlrı var Türksat yerine başka uyduları seçip deneyebilirsiniz ama pek verimli olacağını sanmıyorum çünkü çanaklar ayarlanırken Türksat 4A için özel olarak ayarlanıyor yönleri.

Uydu değiştirmeyi deneyebilirsiniz. Genelde her TV de ayarlrı var Türksat yerine başka uyduları seçip deneyebilirsiniz ama pek verimli olacağını sanmıyorum çünkü çanaklar ayarlanırken Türksat 4A için özel olarak ayarlanıyor yönleri.
O zaman Amerika'ya uygun çanak alabilir arkadaş.

O zaman Amerika'ya uygun çanak alabilir arkadaş.
Bizim sitede çanaklar damda değil hocam. Yanı en azından bizim bloğun damında değil. Yanı yeni çanak alsam bile nereye taktıracağımı bilmiyorum. Site yöneticisi ile konuşmak lazım. Biraz uğraştıracak gibi. İnternetten vs. erişemiyor muyum yabancı kanallara.

Amerika ile Türkiye birbirine zıt hocam, pek olası değil yani.
Anladım hocam. Dediğim gibi internetten vs. erişilmiyormu bu kanallara.

Bizim sitede çanaklar damda değil hocam. Yanı en azından bizim bloğun damında değil. Yanı yeni çanak alsam bile nereye taktıracağımı bilmiyorum. Site yöneticisi ile konuşmak lazım. Biraz uğraştıracak gibi. İnternetten vs. erişemiyor muyum yabancı kanallara.

Anladım hocam. Dediğim gibi internetten vs. erişilmiyor mu bu kanallara.

Bildiğim ve gördüğüm kadarıyla apartman ya da sitelerde çanaklar gebelde 1 ya da 2 tabe olur hepsi lnb çokşayıcı ile kullanılır yani tek çanaktan 5 10 kişi TV yayını alır.

Yeni konular

Geri
Yukarı