Televizyondaki reklamlara hâlâ inanan var mı?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Selamünaleyküm iyi geceler hocalarım. Güzel bir film bulurum diye televizyonda kanalları geziyorum. Yok o kürü, şu macunu, onu bunu yapan krem, daha bir sürü. Daha sinir bozucusu sürekli Allah'ın üzerine yemin falan ediyorlar, peygamber efendimizi sahit tutuyorlar, yıl olmuş 2022 hala bunlara inanıp sipariş veren oluyor mu? Hani olmasa neden böyle sürekli reklamları dönüyor? Demek, ki hala alanlar var. Yaşlı insanları bilinçlendirmek gerekli, böyle ne olduğu belirsiz haplar insanı canından eder.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reklamlar yüzünden pahalı arabalar ve pahalı kıyafetler peşindeyiz, istemediğimiz şeyleri aldırtıyor göz boyuyor, bunlar yüzünden nefret ettiğmiz işlerde çalışıp beyaz yaka için köle olmuş durumdayız.

İsviçre'li bilim adamlarının onayladığı diş macunu 40 seneden fazla var. Hala da satılıyor. Bir kimsede hangi üniversite hangi hocanın onayı var diye sormuyor. Sanki koca ülkede tek üniversite var. Her gün en az iki kez fırçalamam çekilen ve çürüyen dişleri engellemedi.

En son ne zaman adamakıllı televizyon izlediğimi hatırlamıyorum o yüzden reklam izlemiyorum. Genelde hack sepeti, getir, TEB reklamı görüyorum.

Reklamlar yüzünden pahalı arabalar ve pahalı kıyafetler peşindeyiz, istemediğimiz şeyleri aldırtıyor göz boyuyor, bunlar yüzünden nefret ettiğmiz işlerde çalışıp beyaz yaka için köle olmuş durumdayız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben troll olması için atmadım, reklamlar zihnimizi etkiliyor ve ihtiyacımız olmayan şeyleri aldırtıyor.

Geri
Yukarı