LYS'ye İnanan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende lise 3'e geçtim. Dershanesi, sınavı falan derken insan sitreslenmeye başlıyor yine. İyi bir puan yapamamaktan korkuyor insan.
SBS'den çıkınca oh be 4 sene boyunca kurtuldum demiştim, meğersem 2 sene kurtulmuşum.

Dershaneden dershaneye çok farklılık var, ben katılmıyorum.

Polislik sınavında dönen numaralar için mümkünse ayrı konu açın. Konu LYS olarak başlamış ve öyle devam etmesi gerektiğini düşünmekteyim. Şimdi ben buraya Askeri mülakatlarda dönen pislikleri, torpilleri ve entrikaları yazsam hoş olmaz. Bu tarz mesleğe alım konularında her dönem binbir entrika, torpil döndü zaten. Bu sadece bu döneme özgü değil ama üniversite sınavları ayrı bir meseledir. Bu konuda konuşurken biraz daha dikkatli olmak lazım.

Polislik sınavında dönen numaralar için mümkünse ayrı konu açın. Konu LYS olarak başlamış ve öyle devam etmesi gerektiğini düşünmekteyim. Şimdi ben buraya Askeri mülakatlarda dönen pislikleri, torpilleri ve entrikaları yazsam hoş olmaz. Bu tarz mesleğe alım konularında her dönem binbir entrika, torpil döndü zaten. Bu sadece bu döneme özgü değil ama üniversite sınavları ayrı bir meseledir. Bu konuda konuşurken biraz daha dikkatli olmak lazım.
Haklısın fazla gaza geldim. :)

Abi inanmak ayrı bir konu. Napalım bizim ülke yöneticilerinin kapasitesi bu... Adam elemek için böyle salak bir sistem var maalesef. Elden bir şey gelir mi? O yüzden bize düşen sisteme itaat edip çalışmak. Daha doğrusu ezberlemek...

Abi LYS batıl inanç batıl. :p

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı