Televizyondan ak-it TV'yi nasıl silebilirim?

TV'deki kanal listesini USB'ye kaydedip, bu program ile açarak kanal listeni düzenleyebilirsin. Hangi kanalı ekleyip çıkartmak istediğin ise sana kalmış bir durum.

Ayrıca herhangi bir kurum kuruluşun adını sırf sizin fikirleriniz ile örtüşmüyor diye hakaret içeriğine çeviremezsiniz. Adam gibi normal ismini kullanın. Yayınlanan içerikleri her ne kadar onursuzca olsa da bir başkasının ismini (ve evet, kurumlarda birer kişidir) hakarete çeviremezsiniz.

TV'deki kanal listesini USB'ye kaydedip, bu program ile açarak kanal listeni düzenleyebilirsin. Hangi kanalı ekleyip çıkartmak istediğin ise sana kalmış bir durum.

Ayrıca herhangi bir kurum kuruluşun adını sırf sizin fikirleriniz ile örtüşmüyor diye hakaret içeriğine çeviremezsiniz? Adam gibi normal ismini kullanın. Yayınlanan içerikleri her ne kadar onursuzca olsa da bir başkasının ismini (ve evet, kurumlarda birer kişidir) hakarete çeviremezsiniz.

Aynen dostum ben de öyle dedim koyun muamelesi yaptı bunu fox için yapsam kıyamet kopar forumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı