Telif konusunda başıma bir şey gelebilir mi?

AlexaBliss

Decapat
Daha fazla  
Selam, az önce bir video gördüm ve baştaki video hoşuma gitti. Birçok kız bir çocuğun yanında fakat çocuk telefona bakıyor falan. O videoyu alıp yanına bir şey koyup 3000 kişilik bir Discord hesabında paylaştım. Bu video bir meem değilmiş ondan telif konusundan başım yanmasın diye hemen sildim. Bir sıkıntı olur mu? YouTube'a falan atmadım sadece bir Discord sunucusuna atıp sildim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten herkese açık paylaşılmış bir video ve YouTube bunu paylaşma imkanı sunmuş sana bir şey olmaz.

Ayrıca son zamanlarda bu tür konularınızı çokça görmeye başladım, bu tür ufak detaylardan korkarsanız yastığa kafanızı koyamayacak hale gelirsiniz emin olun.

Selam, az önce bir video gördüm ve baştaki video hoşuma gitti. Birçok kız bir çocuğun yanında fakat çocuk telefona bakıyor falan. O videoyu alıp yanına bir şey koyup 3000 kişilik bir Discord hesabında paylaştım. Bu video bir meem değilmiş ondan telif konusundan başım yanmasın diye hemen sildim. Bir sıkıntı olur mu? YouTube'a falan atmadım sadece bir Discord sunucusuna atıp sildim.

Bir şey olmaz, YouTube'daki içerikler zaten herkese açık olarak atılıyor, videoları Discord gibi iletişim araçlarında paylaşabilirsiniz.

Annene haber ver gece kapıyı kırarlarsa önemli değil diye.Tanidik onlar de.

18. yas gününde sanal suçlardan tutuklanmayi bekleyen @AlexaBliss

IMG_20220817_015355.jpg

Geri
Yukarı