Tell Me Why Satıştan Kaldırıldı

İhtimal var maalesef. Yine de onlarca büyük oyunlarda dönen şeyler varken daha yeni çıkmış, kitlesinin bile yeni yeni haberi olduğu bu oyun nereden nasıl şikayet aldı da hükümet(ler) el attı? Bana mantıklı gelmiyor. Beklemekte fayda var.

Yoruldum yemin ediyorum. Bir oyun zevkimiz var elimizde kalan oraya bile el atmaya çalışıyor herifler. Sonrada televizyona çıkıp yasakları kaldırdık derler. Siyaset yapmıyım diyorum ama adamlar oyunlara bile siyaset katmayı başarıyor. Belki bu oyunda hükümet eli yoktur şu an ama yavaş yavaş buraların da farkına varıyorlar arkadaşlar geçmiş olsun. Yüksek fiyatlardan yakınırken birde bu çıktı şimdi. 2020 yılında Torrent kullandırtacaklar insana.

Ek olarak Steam kanadında bazı ülkelerde sorun olduğu doğru, Türkiye dahil. Daha çok Orta Asya ve Orta Doğu üzerinde.

Avrupa ve diğer bölgelerde sıkıntı yok.

Gelişme var mı ülke içinde mi engelli yoksa genel bir problem mi var.

Oyuna TR'den erişilmiyor.
1598984139036.png

Son düzenleme:
İşin daha ironik kısmı, doğrudan topluluk yöneticileriyle görüşüyorum ve şuan bu konu hakkında bilgi veremiyoruz diyor :D

Abi adam ne dese olay çıkar çünkü :) Kesin bir şey demezler. Belki perde arkasında görüşmeler sürüyordur kim bilir. Ama Rusya, Ukrayna gibi aşırı LGBT karşıtı ve Müslüman ülkelerinde kaldırılması tesadüf olamaz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı