Temel için Tonguç Akademi iyi olur mu?

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
Temeli 0 olan bir kişiden Tonguç Akademi iyi olur mu? Hedefim belli değil. Ki daha kendimi yeni yeni düzeltmeye başladım. TYT paragraftan olsa da azıcık azıcık çözmeye başladım.

Hedefim yapabildiğim en yüksek yer olması. Yani elimden ne geliyorsa yavaştan başlayıp ders çalışma zamanımı zirvelere çıkarmak istiyorum. Dediğim gibi paragraf çözmeye başladım günlük 3-5 soru da olsa. İnşallah bu denge bozulmaz.

Kaç saat ile başlamalıyım? Tonguç kısa oluyor diye onu izlemek istiyorum ancak ne kadar yararlı onu bilmiyorum. İrademi yeni yeni toplamaya başladım. Uzun videoları izleyebilir miyim bilmiyorum. Sizce nasıl olmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence olmaz, özellikle lise içinse daha iyi alternatifler mevcut. Kaçıncı sınıf için düşünüyorsunuz?
Mezun için ama bir de işte çalışmaya başlayacağım. İkisi zor olacak. Benim Hocam'ın 200 dakikada anlattığı videoyu Tonguç Kampüs 40 dakikada anlatıyor. Ve bu yüzden zamanım sınırlı. Tek işim keşke bu olsa.

Aslında ders çalışmayı bırakmıştım. Tek tük soru çözmeye başladım. Şimdilik böyle devam ediyorum. Birden yüklenirsem 2 hafta sonra bırakırım diye böyle yavaş yavaş gidiyorum. Yaş 20.

Şahsen ben Tonguç Akademi'nin yeterli düzeyde anlattığını düşünmüyorum. Yine de kişiye göre değişebilecek bir durum. Akışınıza uyuyorsa deneyebilirsiniz.

Benim Hocam biraz uzun anlatıyor, bu konuda haklısınız. Yine Benim Hocam ciddiyetinde anlatan kanallara da bir bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı