Hocalara Geldik mi, Tonguç Akademi mi?

İlk dönem Fizik ortalamam 52 idi. Bu dönemin ilk fizik sınavına hocalara geldik ile çalıstım, 78 aldım. Bence Hocalara Geldik :D

Şimdi Tonguç Akademi konuları çok eğlendirerek anlatıyor ve örnekleri basit. Hocalara Geldik ise daha gerçekçi olarak anlatıyor konuları ve soruları kolaydan zora doğru gidiyor. Yani trigonometriyi Tonguç Akademi ile çok iyi öğrenip bütün soruları çözemezsin zaten o kadar videoları yok. Ama Hocalara Geldik'i izleyerek öğrenirsin. 11 tane videolsu var zaten sırf trigonometri anlatılan. Bir de her yıl YGS ve LYS zamanında 101 soru çözüyorlar her dersten. Üniversite sınav sorularına benzer sorular. Onun dışında da daha çok zor olan soruları ayrı ayrı videoya çekip atıyorlar. Bu yüzden Hocalara Geldik daha iyi bence.

Merhaba, ben de 9.sınıfım Hocalara Geldiğin videoları sana uzun gelmiyor mu? Sıkılmıyor musun? Birde Hocalara Geldik' de olmayan konuları nasıl çalışıyorsun?
Hedeflerin aklına gelir ise sıkılmazsın. Ben söylemeyi sevmem ama 5-6 saat çalışmak zorundayım ders. Hayallerim ve hedeflerim var çünkü. Eğer Hocalara Geldik'de olmazsa kaynaklardan yararlanıyorum yada başka bir kanal. Hayallerin ve hedeflerin var. Bunları başaracaksın.

Konuyu tekrar etmek ya da temelini öğrenmek istiyorsan Tonguç, konuyu ayrıntılarıyla öğrenmek ve pekiştirmek istiyorsan Hocalara Geldik.

Edebiyat, Dil ve anlatım gibi derslerde Tonguç akademi, yarın olacak sınava hazırlık için Tonguç akademi, Ezberlenmesi gereken şeyleri öğrenmek için Tonguç akademi, YGS-LYS çalışmak için ise önce Hocalara geldik'te konuyu izleyip daha sonra Tonguç ile üstünden geçersin birde test çözersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı