Hocam Ryzen 5 2600 sahibiyim. MSConfig kısmından Çekirdek sayısı tikini açtığımda en fazla 12 yapabiliyorum. Sizce yapmalı mıyım? Stok soğutucu mevcut işlemci soğutucusu olarak. Herhangi bir sakınca var mıdır yapmamda?

Hocam Ryzen 5 2600 sahibiyim. MSConfig kısmından çekirdek sayısı tikini açtığımda en fazla 12 yapabiliyorum. Sizce yapmalı mıyım? Stok soğutucu mevcut işlemci soğutucusu olarak. Herhangi bir sakınca var mıdır yapmamda?

Hiçbir sakıncası yok yap tabii ki PC açılırken kullanacağı çekirdek sayısı :)

Hocam Ryzen 5 2600 sahibiyim. MSConfig kısmından Çekirdek sayısı tikini açtığımda en fazla 12 yapabiliyorum. Sizce yapmalı mıyım? Stok soğutucu mevcut işlemci soğutucusu olarak. Herhangi bir sakınca var mıdır yapmamda?
Yapmaya gerek yok. Kendi zaten ne kadar kullanacağıan karar veriyor güncel sistem kullandığınız zaman.

@Xtron

Evet, güvenilirdir. Ben kullanıyorum ve sıkıntı yok.

Wise disk cleaner programının sekmesinin içinde sistem zayıflatma sekmesi var orada lan ayarları vs var onları iyileştiriyor sanırım onları uygulamalı mıyım bir de registry cleaner programında kayıt defteri birleştirme silme işlemleri sıkıntı çıkarır mı? :)

Pardon internet iyileştirme vs olan registery programdaymış

Yeni konular

Geri
Yukarı