Temiz kurulum USB hazırlama

Aldığınızda kurulu ise UEFI'dir. O zaman Media Creation Tool ile Rufus gibi atabilirsiniz formatı. Herhangi bir sorun olmaz.
Teşekkürler, Creation Tool'u Microsoftun kendi sitesinden indireceğim değil mi? Yanlış bir siteye girmeyeyim.

Dosya Ekleri

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    134,1 KB · Görüntüleme: 8
Hocam okumadınız galiba Rufus indirmek istemiyor arkadaş.

Okudum da kendi bilgisayarıyla aynı yapıda değilse ne olacak (Babasının anakartı UEFI kendısınınki eski BIOS ise hata verebilir diye) açıkçası ben her zaman Rufus'tan yapma yanayım. O zaman Ventoy indirsin USB programla biçimlendirip ISO kalıbını olduğu gibi USB içine atıp çalıştırsın. (Bu da farklı bir seçenek)

Okudum da kendi bilgisayarıyla aynı yapıda değilse ne olacak (babasının anakartı UEFI kendısınınki eski BIOS ise hata verebilir diye) açıkçası ben her zaman Rufus'tan yapma yanayım. O zaman Ventoy indirsin USB programla biçimlendirip ISO kalıbını olduğu gibi USB içine atıp çalıştırsın. (bu da farklı bir seçenek)

Kendi bilgisyarından atsın zaten babasının UEFI olması ilgilendirmiyor Rufus en iyisi ama arkadaş istemiyor.

Okudum da kendi bilgisayarıyla aynı yapıda değilse ne olacak (Babasının anakartı UEFI kendısınınki eski BIOS ise hata verebilir diye) açıkçası ben her zaman Rufus'tan yapma yanayım. O zaman Ventoy indirsin USB programla biçimlendirip ISO kalıbını olduğu gibi USB içine atıp çalıştırsın. (Bu da farklı bir seçenek)
İkisi de yeni nesil anakart. Sorun olmaz sanırım.
Bu kısmı atabilir misiniz?

Sonuçta Rufus :D
Hangi kısmı atacağım anlamadım?

Geri
Yukarı