Temiz kurulumda nasıl Windows 10 Pro yüklenebilir?

oldvillaGGer

Centipat
Yer
Tekirdağ/Çorlu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 5005u / intel HD graphic 5500 / 128gb ssd
RAM
4
Ekran kartı
İntel(R) HD Graphics 5500
İşlemci
i-3 5005u 2.00@
Merhaba sosyal topluluğu;
Bilgisayarıma daha önce çok kez format attım fakat her attığımda "Windows 10 Home Single lague" die bir işletim sistemi geliyor. Ben kurarken nasıl Windows 10 Pro seçeceğim acaba?
Windows 10'u İndirin

Aracı şimdi indirden ISO dosyasını indiriyorum.

Merhaba sosyal topluluğu;
Bilgisayarıma daha önce çok kez format attım fakat her attığımda "Windows 10 Home Single lague" die bir işletim sistemi geliyor. Ben kurarken nasıl Windows 10 Pro seçeceğim acaba?
Windows 10'u İndirin

Aracı şimdi indirden ISO dosyasını indiriyorum.

Rufus ile bir flash bellek yazabilirsin ISO'yu ve flashı açılışta flash olarak seç BIOS'tan öyle kurabilirsin zaten yazıları kullanım bilgilerini onayladıktan sonra seçim ekranı veriyor sana hangi Windows'u yüklemek istiyorsan.

Rufus ile bir flash bellek yazabilirsin ISO'yu ve flashı açılışta flash olarak seç BIOS'tan öyle kurabilirsin zaten yazıları kullanım bilgilerini onayladıktan sonra seçim ekranı veriyor sana hangi Windows'u yüklemek istiyorsan.
seçenek görmüyorum otomatik olarak home sürümü indiriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoda olduğu gibi.

Seçenek görmüyorum otomatik olarak Home sürümü indiriyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Şu videoda olduğu gibi.

Seçenek görmüyorum otomatik olarak Home sürümü indiriyor.
Şu videoda olduğu gibi.

Geri
Yukarı