Temiz Windows XP ISO İmajı dosyası

Microsoft'un kendi sitesinde bulamadım. Zaten Windows 8.1 ve 10 dışında ISO yok Microsoft'un sitesinde zira XP artık abandonware ve vista ve 7'nin desteği kalmadı.

Korkmanıza gerek yok, kendim bizzat aynı siteden indirip kullandım.

Hayır yine Microsoft'un sitesinden Windows XP ISO dosyası indirilebiliyor ama dediğiniz gibi, Windows XP'nin desteği 2014'te, Windows 7'nin desteğinde 14 Ocak 2020'de kesildi.

Pardon az önce attığım link patlamış.

HDD'niz SATA mı IDE mi? Ona göre seçip indirebilirsiniz.

Korsana destek vermiyoruzcu arkadaşlar, ISO paylaşmak yasak değil. ISO'nun içinde crack'de yok. Zaten XP artık abandonware.

Hocam WinSetupFromUSB ile kuruyorum. Bilgisayar uzun süredir yanımda değil yanına gideceğim inşaAllah. Sata mı IDE mi bilmiyorum bakacağız.

Microsoft'un kendi sitesinde bulamadım. Zaten Windows 8.1 ve 10 dışında ISO yok Microsoft'un sitesinde zira XP artık abandonware ve vista ve 7'nin desteği kalmadı.

Korkmanıza gerek yok, kendim bizzat aynı siteden indirip kullandım.

Windows XP'nin desteği 2014'te, Windows 7'nin destegi de 14 Ocak 2020'de kesilmisti ancak halen daha ISO dosyalarini Microsoft'un sitesinden indirebiliyirsunuz.

Bu konudaki yazılmış mesajları unutun.

Konuyu hortlatıyorum ama indirdiğim iso dosyasını nasıl usb ye yazdırabilirim bilen var mı? Rufus, wintoflash denedim yazmıyor.

Geri
Yukarı