Temiz Windows XP ISO İmajı dosyası

Pardon az önce attığım link patlamış.

HDD'niz SATA mı IDE mi? Ona göre seçip indirebilirsiniz.

Korsana destek vermiyoruzcu arkadaşlar, ISO paylaşmak yasak değil. ISO'nun içinde crack'de yok. Zaten XP artık abandonware.

Microsoft'un sitesine baktın mı? Ayrıca bunu eski bir bilgisayar için mi istiyorsunuz? Benim bildiğim eskiden XP işletim sistemine sahip bir bilgisayar satın alındığında hem ürünün orijinal format CD'si, hem de ürün anahtarı veriliyor diye biliyorum.
Pardon az önce attığım link patlamış.

HDD'niz SATA mı IDE mi? Ona göre seçip indirebilirsiniz.

Patladığı falan yok, link gayet iyi çalışıyor. Linke tıklayıp sayfayı ziyaret ettiğim an dosya inmeye başladı.

Microsoft'un sitesine baktın mı? Ayrıca bunu eski bir bilgisayar için mi istiyorsunuz? Benim bildiğim eskiden XP işletim sistemine sahip bir bilgisayar satın alındığında hem ürünün orijinal format CD'si, hem de ürün anahtarı veriliyor diye biliyorum.

Patladığı falan yok, link gayet iyi çalışıyor. Linke tıklayıp sayfayı ziyaret ettiğim an dosya inmeye başladı.

Şu an indiriyorum, teşekkürler.

Ha pardon bu warezturkeyin sitesi. ISO dosyası indirirken İnternet'teki başka sitelere bakmak yerine Microsoft'un sitesine bakmak en doğrusu baska yerde aramayin.
Microsoft'un kendi sitesinde bulamadım. Zaten Windows 8.1 ve 10 dışında ISO yok Microsoft'un sitesinde zira XP artık abandonware ve Vista ve 7'nin desteği kalmadı.

Korkmanıza gerek yok, kendim bizzat aynı siteden indirip kullandım.

Geri
Yukarı