Temmuz 2021'de iPhone 11 alınır mı?

jerrykerim

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

2016'dan beridir iPhone 7 kullanan birisi olarak artık telefon dizayn ve stillerinin değişmesi sebebiyle artık bende değişim arıyorum. Normalde iPhone 7'yi de hep düşük güç modunda kullanan biri olarak düşük modda bile kendisinden memnun kalmıştım.

Tarih olarak baktığımızda temmuz 2021'deyiz. Malum 2 ay sonra yeni iPhone'lar gelecek. Eğer ki şu an nisan, Mayıs vs. olsaydı iPhone 11 alırdım ancak 2 ay sonra fiyatıyla model eskimesini düşündüğümde kafam karışık. Malum her sene bir iPhone desteği kesiliyor.

Konu hakkındaki tavsiyeleriniz nelerdir ve başka bir telefon önerisi olan varsa memnuniyetle de dinlerim, teşekkürler...

iPhone 11 gayet güzel telefon ama biraz bütçeyi artırabilirseniz 12 mini de alabilirsiniz.

Hocam boyut olarak iPhone 7'den büyük arıyorum. İlgimi büyükler çekiyor.

Dediğim gibi iPhone 11 için 2 aya bir jenerasyon daha sona yaklaşacak.

Android'de var mı bu tarza yakın sağlam önerebileceğiniz bir model?

Merhaba arkadaşlar,

2016'dan beridir iPhone 7 kullanan birisi olarak artık telefon dizayn ve stillerinin değişmesi sebebiyle artık bende değişim arıyorum. Normalde iPhone 7'yi de hep düşük güç modunda kullanan biri olarak düşük modda bile kendisinden memnun kalmıştım.

Tarih olarak baktığımızda temmuz 2021'deyiz. Malum 2 ay sonra yeni IPhone'lar gelecek. Eğer ki şu an nisan, Mayıs vs. olsaydı iPhone 11 alırdım ancak 2 ay sonra fiyatıyla model eskimesini düşündüğümde kafam karışık. Malum her sene bir iPhone desteği kesiliyor.

Konu hakkındaki tavsiyeleriniz nelerdir ve başka bir telefon önerisi olan varsa memnuniyetle de dinlerim, teşekkürler...

Hocam 2016'de çıkan bir telefonu kullanıyorsunuz neredeyse 5 sene diyebiliriz sanırım alınıp alınmayacağına siz karar verin hala 5 sene önceki telefonun temiz ikinci eller 3500TL ediyor :)

Evet alınır. Yaklaşık 4-5 sene daha sorunsuz kullanabilirsiniz iPhone 11'i. Ekran anlamında da iPhone 7'den geçtiğiniz için büyüklük anlamında da memnun edecektir.

Tek sıkıntısı cihazın ağır olması.

Geri
Yukarı