Temmuz 2021'de iPhone 11 alınır mı?

Hocam boyut olarak iPhone 7'den büyük arıyorum. İlgimi büyükler çekiyor.

Dediğim gibi iPhone 11 için 2 aya bir jenerasyon daha sona yaklaşacak.

Android'de var mı bu tarza yakın sağlam önerebileceğiniz bir model?

Şu anda en fazla 3 sene güncelleme alıyor Android cihazlar o da üst düzey modellerde veya Google'ın kendi modellerinde ama iPhone 11'in daha bence 5-6 sene daha güncelleme alacağını düşünürsek iPhone 11 yine Android'e göre daha mantıklı fakat 2 ay bekleyip yeni jenerasyonun F/P olup olmadığına bakıp kararınızı öyle verebilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam 2016'de çıkan bir telefonu kullanıyorsunuz neredeyse 5 sene diyebiliriz sanırım alınıp alınmayacağına siz karar verin hala 5 sene önceki telefonun temiz ikinci eller 3500TL ediyor :)

Hocam zaten bu telefonu babama vereceğim o da 1000-1500 TL'lik kullanıyordu çağ atlayacak :D

Evet alınır. Yaklaşık 4-5 sene daha sorunsuz kullanabilirsiniz iPhone 11'i. Ekran anlamında da iPhone 7'den geçtiğiniz için büyüklük anlamında da memnun edecektir.

Tek sıkıntısı cihazın ağır olması.

7 bu sene desek.
8 seneye.
Sonra X ve XR derken 3-4 yıl daha destekli gidebilir gibi. Büyüklük önemli benim için. 7 Plus almadığıma pişman olmuştum o zamanlar.

Bence bekleyin biraz yeni modeller çıkınca fiyatlar iner o zaman daha karlı alırsınız diyecektim ama dolar her an artabilir onu da düşünmek lazım.

Ah şu dolar benim de kafamı karıştırıyor. 800 dolara çıkacak diyorlar ama dolar kaç olacak.
Ama şu da var yenisi çıkınca bir öncekinin fiyatı da düşüyor. Zaten kafamı karıştıran sa bu hocam. Bir buçuk ay daha dayanmaya mı çalışsam?
11 hala alınabilecek bir telefon. Iphone'ler kolay kolay piyasa değerini kaybetmiyor zaten. Ben de 11'e geçmeyi planlıyorum.
En güzeli ben bir teknoloji marketine gidip 11 ve 12 miniyi elime alıp bakayım.

Çünkü bayağı 11 önerisi geldi hocam.
Arkadaşlar tekrar selam.

Son kararım olarak iPhone 11 + Apple Watch SE + AirPods aldım.

Zaten maşallah bu halde bile 13.600 TL'lere bile ulaştı. Bakalım bu şekilde tecrübe edeceğim. Öyle ya da böyle bu set zaten beklediğim kullanım ömrünü verir.

Kafamın karışık olduğu dönemde yardımcı olan hepinize teşekkür ediyorum. Sayın adminler bu konuyu kilitleyebilirler. Herkese iyi bayramlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı