Çözüldü Temp dosyaları silinmeli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

11Pro

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
%Temp% dosyalarına baktım ve 9GB temp dosyası varmış.
Technopat Sosyal'de temp dosyalarını sildiği için sisteminin yavaşladığını ya da hiç açılmadığını söyleyenler var, temp dosyalarını silersem sorun olur mu?

1627298354272.png

Var, hocam temp dosylarını silince bir web oyunu ilerlemem gitti ve bir tane siteye tekrar şifre girdim :D.

Ama, Google yeni sürümleri ile yavaştan bu sorunu çözüyör.
Ben 2-3 haftada bir temizlerim ve açıkçası şu ana dek hiç bu tür şeylerin silinmesine denk gelmedim.
Windows'ta olsam deneyeceğim. Hatırladığım kadarıyla ben de temizlediğim halde böyle bir şeye denk gelmedim.

Açıkçası ben silince bende böyle bir şey yapmamıştı diye anımsıyorum. Bilgi doğru olmayabilir. Bence de gitmiyordur.

Tarayıcı dosyaları zaten genelde senkronize ediliyor. Bence sorun oluşturmaz.

Benim başıma bir tane web oyununun ilerlemesi giderek geldi.

Büyük ihtimal ile gitmiyordur çünkü Chrome yeni sürümleri ile buna sebebiyet veren saçma bir hatayı kaldırmıştı :D.

Geçici ve gereksiz dosyaların biriktiği bir klasör. Silebilirsin.
Böyle bir şey varsa saçmalık. O kadar boş beleş dosyanın arasına niye kaydediyor ki? Tarayıcı açıkken silmeye çalışabilir. O zaman izin vermez diye tahmin ediyorum silmesine. O dosyalar da kalır.
Evet 2 haftada 1 silinmeli silin bilgisayardaki animasyon farkından anlıcaksınız zaten silince direk serileşiyor bilgisayar.

Sağ ol hocam sildim hem yer açıldı hem de biraz daha hızlı gibi önceden mesela DC'de başka bir sunucuya girerken daha uzun sürerdi şimdi biraz daha hızlı.

Windows'ta olsam deneyeceğim. Hatırladığım kadarıyla ben de temizlediğim halde böyle bir şeye denk gelmedim.

Ayrıca, bu gün sildim önceden Technopat sitesine girince ismimi otomatik doldurur şimdi ise doldurmuyor nedense :D.

Ama bildiğim bir şey varsa, çerezleri silince sitelerin biraz geç yüklenmesi gerçeği.

Ayrıca, bu gün sildim önceden Technopat sitesine girince ismimi otomatik doldurur şimdi ise doldurmuyor nedense :D.

Ama bildiğim bir şey varsa, çerezleri silince sitelerin biraz geç yüklenmesi gerçeği.
Belki tarayıcıdan tarayıcıya değişiyordur hocam. Ben nedense sorun yaşadığımı hatırlamıyorum.

Site çerezleri falan kaydediliyor sanırım. Ama hepsi değil, neye göre seçtiğini bilmiyorum. Tarayıcı açıkken silmeme izin vermiyor bazı dosyaları.

Yeni konular

Geri
Yukarı