Temp dosyasında virüs şüphesi

Eatoss

Hectopat
İndirdiğim dosyalardan virüs bulaştığını düşünüyorum. Kaspersky ile tarama yaptım fakat virüs bulunamadı. Bilgisayar her açıldığında fotoğraftaki dosyalar açılmaya başladı. Çözüm önerir misiniz? Formatsız düzelir mi?

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-21_115844196.png
    resim_2023-09-21_115844196.png
    97,6 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    449,4 KB · Görüntüleme: 45
Her bilgisayarı yeniden başlattığınızda açılıyor mu bu dosyalar? Üstte arkadaşın belirttiği gibi MBAM ile bir tara bakalım, sonuca bağlı olarak tekrar Hitman. Pro Kaspersky gibi Av'ler ile taramanı tavsiye ederim.

Her açıldığında açılıyorlar. MBAM ile taradım 16 tane zararlı buldu karantinaya aldım tekrar başlattım yine aynı sonuç.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    268,9 KB · Görüntüleme: 18
  • resim_2023-09-21_124430349.png
    resim_2023-09-21_124430349.png
    96,6 KB · Görüntüleme: 26
Her açıldığında açılıyorlar. MBAM ile taradım 16 tane zararlı buldu karantinaya aldım tekrar başlattım yine aynı sonuç.

Kaspersky ve Hitman ile de tarayıp karantinaya alıp virüsü kaldırmayı deneyin.

Artı olarak dosyalarda MSI yazıyor herhangi bir donanımınızla alakalı bir program vs. yüklü mü belki de programın loglarıdır.

Afterburner var sadece sanırım otomatik olarak programların loglarını açıyor. Dün indirme yaptım oradan bulaştı sanırım. Her açıldığında temp dosyasındaki dosyalar + not defteri olarak açılıyor. Temp dosyasını siliyorum her açıldığında yeniden dolmuş oluyor bunlarla. Format gibi gözüküyor çare.

Afterburner var sadece sanırım otomatik olarak programların loglarını açıyor. Dün indirme yaptım oradan bulaştı sanırım. Her açıldığında temp dosyasındaki dosyalar + not defteri olarak açılıyor. Temp dosyasını siliyorum her açıldığında yeniden dolmuş oluyor bunlarla. Format gibi gözüküyor çare.
Apple veri kurtarma programları indirmiştim oradan bulaşmış olmalı Tenorshare üyeliklerini cracklemek için vs.

tenorshare

tenorshare

Apple veri kurtarma programları indirmiştim oradan bulaşmış olmalı tenorshare üyeliklerini cracklemek için vs.
tenorshare
tenorshare

Olabilir yine de tarama yapmakta fayda var. MBAM tempte bulunan bu dosyaları mı işaretledi?

Yeni konular

Geri
Yukarı