Çözüldü Virüs şüphesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirhan5757

Decapat
Daha fazla  
Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım ama güvenmiyorum. İkisi ile de tarattım bir şey çıkmadı ama güvenmiyorum şüphelendiğim bir tepkime oluyor o yüzden sizce güvenilir mi? Eğer kesin doğrudur virüs yoktur diyorsanız PC'yi güvenli moda alıp USB'ye dosyalarımı atabilir miyim?

Çözüm
Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım ama güvenmiyorum. İkisi ile de tarattım bir şey çıkmadı ama güvenmiyorum şüphelendiğim bir tepkime oluyor o yüzden sizce güvenilir mi? Eğer kesin doğrudur virüs yoktur diyorsanız PC'yi güvenli moda alıp USB'ye dosyalarımı atabilir miyim?
Kaspersky ve Malwarebytes genel olarak doğru sonuçlar verir. Eğer güvenemiyorum diyorsanız format atabilirsiniz.
Kaspersky ve Malwarebytes genel olarak doğru sonuçlar verir. Eğer güvenemiyorum diyorsanız format atabilirsiniz.

Çözüm
Gereksiz, eğer reklama tıklamışsa ve paranoya olup virüs şüphesine kapılırsa gereği yok. Ne yaptığı önemli, bir şey mi indirdi vs vs..

Dışarıdan indirme yapıldı mı? Ne oluyor virüs var diye düşünüyorsun?

Şöyle sıfırladım ama hala var gibi sıfırlamadan önce bazen sanki NumLock ile yukarı tuşuna basmışım gibi beyaz kutu içinde çıkıyor bazı sayfalarda mesela Google'da indirilenlere girdiğimde böyle oluyor sıfırladım hala var ama ayarlardan sıfırladım Windows aynı Windows'u kurdu

Hocam Kaspersky güvenlidir.
Bizzat denedim ama illaki bir şey var diyorsanız format atabilirsiniz size kalmış.
Doğrudur hocam ama bilmiyorum yazdığım gibi tepkiler oluyor halen emin değilim

Dosya Ekleri

• IMG_6126.png
    IMG_6126.png
    16,9 KB · Görüntüleme: 36
Şüphelendiğin tepkime nedir? Bunu yazmadan nasıl bir cevap vermemizi bekliyorsunuz ki? Malwayrebytes ve Kaspersky temiz göstermiş, hayır temiz değildir dememiz mi gerekiyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı